Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kapott először...

Mennyi idősen kapott először a gyermeked antibiotikumot? Ismerősi körben egy 4,5 éves kisfiú van, aki még sosem kapott, és ő az abszolút rekorder.

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 évesen.
2014. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat az enyem ket évesen kapott eloszor es 10 évesen másodszor .
2014. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a lanyom is kabe ilyen idosen kapott, azt hiszem talan skarlatos lett.
2014. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 évesen volt fülgyulladása, antibiotikumot írtak fel. este beadtam neki, kihányta. másnap reggel és délután is próbáltam, de akkor is kihányta, így befejeztük.


szóval kapott egyszer, de még nem szedett :) most 5 éves

2014. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15 hónaposan.Ugyanis a doki rosszul adta be a 15 hós oltást,aminek begyulladt és elfertőződött a helye.

Háromszorosára dagadt a válla,erős antibiotikumot kapott,hogy a fertőzés ne terjedjen rá a karjára,amit akár el is veszíthetett volna. :(((

Szerencsére nem lett nagyobb gond!

2014. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom, 6 és fél éves és még nem kapott.
2014. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok: nem csak azt nem kapott, hanem semmiféle egyéb köptető, meg ilyen szirup, meg olyan vegyszeres orrcsepp stb-t sem. Vagy, amiket szoktak szedni a gyerekek. Mielőtt azt hinnétek ilyen szerncsés vagy jófej vagyok, szólok, ehhez a szellemi fejlődéshez előbb az első két gyereket (főleg az elsőt) jól tönkre kellett tennem a gyógyszerekkel. ;-)
2014. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiam 4,5 éves volt, lànyom 1,5 éves volt, amikor kaptak. Ez most tél végén volt.
2014. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es: de ennek ellenére volt beteg? Ha igen akkor mit adtál neki?
2014. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy volt. Miután az elsőt kikészítettem, homeopátiás gyerekdokihoz kezdtünk járni és harmadjára jutottam el oda, hogy már magam is tudom, mikor mihez nyúljak.
2014. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!