Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van mostanában valamilyen...

Van mostanában valamilyen megfázásos influenzás járvány? Mit lehet tenni ha folyton beteg a gyerek?

Figyelt kérdés

4éves lányom állandóan beteg!:((( Múlt héten végig itthon volt mert köhögött prüszkölt folyt az orra,minden baja volt. Láza nem volt,így a doki nem is igazán csinált vele semmit. Most kezdődik az egész előröl!:(

Mióta elkezdte az ovit folyton beteg,antibiotikumot is annyit kapott már mint eddig soha.



2014. febr. 20. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha influenza, akkor az minden esetben magas lázzal jár. Ez különbözteti meg elsősorban a náthától. Náthával tényleg nem tud mit csinálni az orvos.


Amúgy a sok antibiotikum is teheti betegesség. Velem ugyanez volt gyerekként, végül anyám mondta, hogy saját felelősségre, de több antibiotikumot nem enged. Egy hónap múlva szinte soha többet nem voltam beteg. Előtte havonta 3 hetet.

2014. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minde orrfolyással orvoshoz viszed, akkor otthon lesz egész évben. Amïg nem lázas, nem fulldoklik mehet. Egyébként adj neki mindennap napi 10 csepp bérescseppet, 20 csepp c vitamint. Ha akarsz orvossal írass ki immunerősítőt pl. Broncho Vaxom
2014. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem viszem minden orrfolyással orvoshoz,csak akkor viszem ha lázas! De akkor kap antibiotikumot,mert mindig nagyon csúnya a mandulája.

Múlthéten nem volt lázas de elvittem mert olyan csúnyán erőszakosan köhögött minden éjjel hogy hányt is és aludni sem tudott.

2014. febr. 20. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

megfázásos influenza? van influenza, igen, bár annak azért több tünete van, pl magas láz.

megfázás meg nem járvány, hanem a hidegben meghül a teste, pl. túlöltözteted, leizzad a rohangálásban és máris 2 nap múlva köhög és folyik az orra...

amúgy tök mindegy, hogy járvány vagy nem ha a tied beteg, elég vele foglalkoznod, nyomasd a c-vitamint, gyümölcsöket és egy immunerősítő kúrát is végig csinálhattok.

vagy béres és mellé multivitamin

2014. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt legyengül az immunrendszer a sok antibiotikumtól, másrészt egy gyulladásban lévő mandula vissza tud fertőzni. Nekem is folyton beteg a lányom, nemsokára kiveszik az orrmanduláját. Szerintem vidd el fül-orr-gégészhez, lehet, hogy ott többet tudnak mondani.
2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!