Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerekek szülei!...

3-4 éves gyerekek szülei! Mennyi ajándék lesz nálatok a fa alatt a gyerek részére?

Figyelt kérdés

Lányom 3,5 éves. Nagyszülőktől pénzt kap karcsonyra, mint minden évben. Én eddig vettem neki egy 50 db- os puzzle készletet, de szeretnék ng venni valamit mellé.

Férjem szerint tök felesleges még venni bármit is, a lényeg, hogy valami jelképes ajándék legyen a fa alatt a lánynak. Szerinte felesleges megvenni az 51. babát az eddigi 50 mellé, amikor úgyis 4-5 kedvenccel játszik, a többi leginkább porfogó, vagy csak kipakolja a szoba közepére, én pedig pakolhatok utána.Van 3 alap társasjátéka, sok- sok mesekönyve, gyurmakészlete, rajztblája, biciklije, megslmálhatatlan plüs, póni, mese dvd. Tényleg sokmindene van, amitől néha alig férünk.

De mégiscsak Karácsony lesz, nem?


2014. dec. 16. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőlünk egy nadrágot kap és egy projektoros rajzoló szettet. Tesójától memória kártyát. Mamitól pedig 2 db könyvet.
2014. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
1db. Az egész család egy ajándékot ad. Nem a mennyiségre megyünk.
2014. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk tűzoltóautós ágyat kap a fiam tőlünk. Ő 3 éves.

Apuék vettek neki egy elég drága távirányítós autót, amit szerintem még egyedül nem fog tudni használni, de ők akarták. Meg legalább apa is jót fog szórakozni.

Anyósoméktól szintén játékot kap.

2014. dec. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4-5 darabot. Könyv, társasjáték, apróbb dolgok. 3 gyerek van, könyvet mindig kaptak, kapnak, társast, puzzle-t, logikai játékot. 6, 11 és 14 évesek.
2014. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában 3 dolgot válogatunk össze. A könyv állandó, most társas és kisebb lego lesz mellette, illetve a lányunknál baba a lego helyett. 2,5 és 5 évesek. (A helyzetet bonyolítja, h a nagyobbnak születésnapja is van a héten.)
2014. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiségre megyünk, de tőlünk egy babát kap, máshonnan pedig még kb 4-5 ajándék érkezik. Tavaly egy nagy ajándék volt, ez változó... (attól függ, mennyire sikerül megegyezni a családtagokkal illetve mit szeretne nagyon)
2014. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tőlünk 2 db könyv, 1 társas, 1 ágyneműkészlet, 1 olyan könyv, amiben kirakó van.


Nagyszülőktül nem tudom, miket fog kapni.

2014. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy fiam aki már 14 éves nyáron megkapta a szülinapi és karácsonyi ajándékát vettünk neki egy elég komoly csillagvizsgálót imádja az égboltot mivel már nagy megérti hogy ezt így egyben kapja mert nem volt olcsó, a középső lányom aki 11 éves most egy laptopot kap már rég vágyik rá, a kicsi kis lányom aki 4 éves kap hercegnő kirakóst, festhető pónilovat, és monsther higt babákat.
2014. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam, távirányítós terepjárót kap tőlünk, kirakót az egyik mamáéktól, kopácsolós készségfejlesztőt a másiktól, a keresztanyjáéktól társast. Ez így 4 db ajándék.

mivel van egy 6 éves lánykánk is, meg az én régi játékaim is mind megvannak, így rengeteg társasjáték, millió könyv és mindenféle fejlesztőjáték stb van már itthon, ládaszám a duplo,lego,playmobil. Ezért inkább össze szoktunk beszélni a családdal, így tavaly pl együtt a tesóval kaptak közösen a családtól-mindenkitől egy akváriumot.

2014. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég sok ajándékot kap, főleg olyat, amivel máshol szívesen játszik. Mindig kap valami nagy ajándékot, meg néhány kisebbet.
2014. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!