Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek 22 hónapos lány...

Mit vennétek 22 hónapos lány hármasikreknek 5ezer körül ha mentek látogatóba?

Figyelt kérdés
Unokatesóm ikrei, nem Mo-n élnek most jönnek haza. Tavaly nem tudtuk őket meglátogatni, most szeretnék végre eljutni hozzájuk megnézni őket. Úgy gondolom valamit illik vinni nekik. De nem tudom mit. Szerintem megvan mindenük egyébként, úgyhogy így nehéz.

2013. máj. 18. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg homokozókészlet, öntözőkannák, labdák.

2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem itt élnek ugye, majd mennek haza, 3 hetet lesznek itt nagyszülőknél. Nem tudom, hogy ott van e homokozó nekik, de ha van akkor játékok is.

Emiatt a visszamenés miatt sem tudom, hogy mit kellene...

2013. máj. 18. 13:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nyelvű mesekönyvet.

Lányom amúgy ilyen korban odavolt a buborékfújóért, na meg a gyurmáért, és a kismotorozás volt a nagy kedvenc.

2013. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyar nyelvű gyerekkönyveket.
2013. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A magyar nyelvű mesekönyv jó ötlet.
2013. máj. 18. 13:18
 6/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tényleg nagyon jó ötlet a könyv!


[link]

2013. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Én is most fogok kisgyerekhez látogatóba menni, és nekem is nehéz döntés volt ez.

Ruha, játék nem kell nekik, mert egymilliót kaptak, ezt külön kiemelték. Mivel egy hónapos a baba, ezért még nagyon sok mindent nem is lehetne neki...


Ezért én maradtam a babaápoló cuccoknál, az legalább fogyó eszköz, szóval nincs olyan, hogy túl sok belőle: babafürdető, babaolaj, babahintőpor. Ezeket vettem.

2013. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Fényképes óra a gyerekek szobájába:) Szép ajándék és nem utolsó sorban tartós is :)
2013. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


már sok helyen csinálnak ilyen órákat nem muszály netről rendelni és számtalan variáció létezik már belőle:)

8-as voltam :) A.

2013. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!