Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S! Kruppos a gyerekem....

S. O. S! Kruppos a gyerekem. Mikor szakadozna fel?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a gyerekorvosnál aki megállapitotta h kruppos a gyerekem hány, száraz ugatós köhögése van, kicsit nehezen veszi a levegőt. Kapott recdodelt kúpot Ventolin inhalálos sprayt Zirtecet és Calcimuscot.Az orvos azt mondta h 2 óránként fújjam a sprayt összesen 3×,ha nem múlik el ma este 8ig be kell menjünk a gyerekklinikára ahova be is kell feküdnie a kisfiamnak. Nagyon nem szeretném ha a gyerekklinikán kötnénk ki még ma.köhögni nem 1folytában köhög...Elfog ez múlni még ma?
2013. nov. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

barátnőm kislánya kruppos már 2 éve, nekik eddig kivétel nélkül kórház lett a vége :( télen havonta 3-4 napot bent töltenek :(


nálunk egyszer volt ugató köhögés, kruppra gondoltunk de végülis más volt, de mi is 1 hetet aztán kórházban töltöttünk, nálunk sajnos szövődménye lett :(


gondolomnem erre számítottál, de kívánom, hogy ti megússzátok! mielőbbi gyógyulást!

2013. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az éjszaka rosszabbodik a krupp, ekkor felöltözteted és kiülsz vele a hidegbe, mert ott jobban kap levegőt

nálunk 1,5 hete volt krupp, megúsztuk kórház nélkül, 2 nap múlva szakadt fel, onnantól nyugodtam meg, soha nem örültem még ennyire egy igazán ronda hurutos köhögésnek, mint akkor. Azt mondta a doki, hogy ha már hurutos, akkor nyertünk. Nálunk enyhe lefolyású volt, nem kellett rectodelt és ventolin sem, bár mindkettő van itthon, calcimusc és inhalálás elég volt

éjjel legyél éber, nyugtasd ha köhög, mert ilyenkor az amúgy is beszűkült légutak még szűkebbek lesznek a sírás hatására

szóval ma még nem fog elmúlni, 2-3 nap izgalom, ha pedig kórház, akkor általában 3-4 napig tartanak bent titeket

2013. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kend be zsírral a mellkasát, és bugyoláld be, hogy ne essen le róla. Olyan póló amit nem sajnálsz + egy törcsi, hogy az ágy se legyen olyan! Reggelre lesz hatása!
2013. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kisfiam 8 éves sose volt kruppja. Felöltöztettem kivittem a hidegre és jo volt neki elmondása szerint.Nem tudom h ez mennyire krónikus vagy nem az de nem fullad csak iszonyatos a köhögése de ritkán köhög,vagy majd éjszaka? mindenesetre éber leszek és figyelni fogom.Ha nem fullad de még nem szakadozik fel akkor is beküldhetnek a kórházba? és ott gondolom vérkép meg gyogyszereket adnak neki de bent is maradhatok vele?
2013. nov. 25. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló igen nem erre számitottam de sajnos nem tudjuk elkerülni ha beküldenek minket.


Kedves Második válaszoló remélem mi is megússzuk kórház nélkül.Köszönöm a tanácsokat megfogadom őket.

2013. nov. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!