Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap jönnek az unokatesóim,...

Holnap jönnek az unokatesóim, mit játsszak velük?

Figyelt kérdés

Holnap jönnek az unokatesóim. Egy kis csaj(3 éves) és egy kisfiú (6 éves). Én fogom elszórakoztatni őket(13 vagyok). Milyen játékok vannak amivel el lehet őket foglalni? Anyukájuk is ott lesz de Ő süt az én anyummal karácsonyra. Mikkel lehet őket kifárasztani? Milyen játékok vannak? Szellemileg és fizikailag is le szeretném őket fárasztani, de ezeket a programokat ne unják. Legyenek érdekesek.


Köszönöm a válaszokat :)



2014. dec. 22. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sátrazás, pokróccal, székekkel.


Bábozás, vetítés, meseolvasás, gyurmázás.(só-liszt gyurma)

2014. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sandrachnologic ***** válasza:
Gyurma, egyszerubb tarsasjatek, meseolvasas, enekles - mondokazas, esetleg a sutesbe is be lehet szallni, az en 3,5 eves foam imad olyan sutiket sutni, amit kiszurokkal kell kinyomni, pl linzer, mezeskalacs. Lehet meg veluk kirakozni, legozni, ha Jo ido es kertes haz akkor biztosan kiviheted oket AZ udvarra pl focizni. Jo lehet meg a memoriajatek is, AZT mar 3 evesen is lehet. 😊
2014. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!