Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy 3-4 éves...

Normális, hogy 3-4 éves gyerekek nem játsszák végig a játékokat?

Figyelt kérdés

Számomra olyan furcsa, hogy például a lányom belekezd egy játékba, akár egyedül, akár a barátnőjével, 10 perc múlva mindent otthagynak és újba fognak.

Elkezdenek babázni, félbehagynak mindent és nekiállnak rajzolni. Aztán jönnek, hogy kapcsoljak be nekik mesét, néznek belőle pár percet, már mennek is labdázni. Pár dobálás, megunják és már jönnek, hogy gyurmázni szeretnének. De mindezt akár fél órán belül, én már megőrülök ettől és nem is tartom normálisnak.

Én úgy emlékszem, hogy amikor kislány voltam, órák hosszat képes voltam elbabázni, nem kaptam bele mindenbe.



2014. ápr. 7. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú játék idő az később lesz. 3,5 éves a fiam. Össze teszem a két kezem, ha legalább negyed órát elvan egy játékkal. Én spec. kérdeztem más anyukákat is az oviban, a többségnél ez van. Csak ketten mondták, hogy az ő gyerekekük órákig el tologatja az autót vagy építőjátékozik. Nyilván tipusfüggő is.
2014. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Annyi minden játék van, amit szeretnek, főleg ha van mellette barátnő, nem fognak órákig egy játék mellett ücsörögni. Az én lányom is ilyen, van hogy hosszan elvan valamivel, máskor meg elkezdi, megunja, és másba fog bele.
2014. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hittem, hogy ez valami "mai gyerekek ilyen kapkodósak" jelenség.
2014. ápr. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!