Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogos a büntetés (iskola)?

Jogos a büntetés (iskola)?

Figyelt kérdés
Lányom elsős, átlagos evő, de a menzaételt nehezen eszi meg. Az iskolában egyik nap tejbegríz volt, azt bent nagyon nem szereti, de az egyik o.társa ötletére összekeverte a tetején lévő kakaót a grízzel, és megette majdnem az egészet. Csakhogy közben meglátta a tanító néni, és azt mondta, hogy így gusztustalan, és fekete pontot kapott a magatartástáblán.
2014. dec. 22. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2014. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

???? Azért kapott fekete pontot mert összekeverte a tejbegrízt a kakaóporral?


MIvaaaan? Milyen tanárok ezek? Mi köze a tanárnak ahhoz, hogy mit hogy eszik meg a gyerek?? Ezt komolyan nem is értem.

Szeritnem minden második ember úgy eszi a tejbegrízt, hogy összekeveri a kakaóporral. Pl a férjem is. Majd holnaptól feketet pontot adok neki érte.

Micsoda hü..ye tanárok... elképesztő. Szegény lányod ezután már ezt sem fogja megenni a suliban...

2014. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Számomra is furcsa, bár sajnos nem ez az első nézeteltérés vele.
2014. dec. 22. 22:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ezért megkeresném az igazgatót, mert ez már a nem-normális kategóriába tartozik
2014. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem messze menően igazságtalan. Remélem, nem hagytad szó nélkül, hogy ez történt a lányoddal! Egy kis elsősről beszélünk, védd meg!!!
2014. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jogos, nem is értem, erre hogy lehet fekete pontot adni. Én is így eszem, és a családom tagjai is. Döbbenet. Ezek után nem sok jót várnék el ettől a tanító nőtől.
2014. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez a tanári túlhajtottság jellemző lehetett az előző évszázadban, meg kell neki mondani, hogy már volt 15 éve ezredforduló és azóta sokat változtak a gyerekek.
2014. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha ennyire gáz a lányoddal a tanító néni, hogy már csak azért is a hibát keresi benne, akkor tisztázd a helyzetet vele. Ha úgy érzed, ne gondolkodj rajta, írasd át másik suliba, mielőtt végleg megkeseríti a lányod életét, vagy elveszi a kedvét a sulitól-tanulástól. :(

Én kivenném onnan, tuti.

2014. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Biztos felhúza magát valamin és lehet azt gondolta, hogy a lányod rendetlenkedni akar. Beszélj vele, gondolja át! Gondolom ki van már teljesen égve. Nekem az oviban volt sokszor igazságtalan a fiammal az óvónéni. Tudom, hogy nem tökéletes a gyerekem. Nem beszéltem az óvónénivel a problémámról semmit, amúgy sem volt szimpi és tudom, hogy a gyerekemen csattant volna. Ovit váltottunk és nagyon nem bántam meg.
2014. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

a férjem alsós tanító. ő is összekeveri... majd holnap adok neki utólagosan 245 fekete pontot a régebbi, gusztustalanul megevett tejbegrízekért....

ez nonszensz amúgy, semmiképp nem hagynám annyiban.

2014. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!