Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 4 éves éjjeli...

Mit csináljak a 4 éves éjjeli maszturbálásaival, ha ettől nap mint nap vörös lesz belül a nunija?

Figyelt kérdés
nem akarom naponta vagy 2 naponta ezt kezelgetni, a gyulladástól rettegni és gyógyszerre/kenőcsre szoktatni a leányt. A végén ő is teljesen azt fogja megszokni, hogy "én minden éjjel csinálom, ezért anya minden este rendbe szedi nekem a bajt, amit okoztam". Már nem is tudom, mióta megy ez így... Képtelen vagyok hatni a gyerekre, kétségbe vagyok esve, folyton a sírás jön rám tehetetlenségemben. És a húgával is ez vár majd tán, mert néhány hónapos korától ő is hatmilliószor csinálja, csak ő másképp-máskor.
2014. dec. 25. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Voltatok nőgyógyásznál vele? Ott akadtam ent,h "És a húgával is ez vár majd tán, mert néhány hónapos korától ő is hatmilliószor csinálja, csak ő másképp-máskor."

Neem lehet, h hüvelyi fertőzés?

2014. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos vagy ebben? Nem lehet,viszketős fertőzése,gomba, vagy esetleg allergia valamire...vagy még más több ok,amiért úgy tűnhet ,mintha...?Doki?Gyermeknőgyógyász?Beszélgettetek?Kitartás Neked,biztos nem könnyű helyzet.Nekem 3.5 éves lányom van, én még nem tapasztaltam ilyet nála.Van még olyan lehetőség is, hogy a két ajak elkezdhet összenőni, de gondolom azért már utána jártál a lehetséges problémáknak.Bocs, hirtelen ezek jutottak eszembe.

2014. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég furcsa, szerintem ez nagyon sok (minden) kislány csinálja, mégsincs begyulladva nekik, nekem se volt soha. Nem lehet hogy valami más áll a háttérben?
2014. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Elösszöt is ne aggódokj én 20 éves vagyok és emlékszem ,hogy én is csináltam még az oviban is elküldtek pszichologushoz azt mondta ,hogy ez normális beszélj a véddőnővel vagy pszichologussal ne aggódj olyan nincs amit ne lehetne megoldani! Igen az előfordulhat ,hogy a picivel is így lessz de akkor már tapasztaltabb leszel ,kérj segítséget de ne itt hanem szakembertől (gyermek oszichològustól) sok sikert kívánok!
2014. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
a nagyobbik lány érzékenyebb bőrű (főleg amióta nem hord pelust; nagyon oda kell figyelni nála a tisztaságra), biztosan utóbbi időben ezért vörösödik ki neki. Ha kihagyja az éjjeli dörzsölést, nincs másnap baj a nunival. Szóval nem hüvelyi baj, különben panaszkodna is rá. Húgának nem szokott baja lenni abból ha időnként pelusosan dörzsöli (nem kézzel).
2014. dec. 25. 21:52
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

lehet gombás


én kétlem, hogy maszturbálna!

2014. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem gombás, nem vagyok bolond. Ha nem dörzsöli, nincs vele baj. Apja is orvos, barátnő nőgyógyász, nem vagyunk dilettánsok. Évek óta csinálja.
2014. dec. 25. 22:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott elsőre eszembe, mint a többikenek, de az utolsó kommented alapján oké, akkor ezt zárjuk ki. Viszontb szerintem akkor túlaggódod a dolog azon részét, hogy amikor bekened a nuniját, akkor a kislány atr fogja gondolni, hogy "jaj, anya rendbeteszi amit elrontottam" vagy hogy írod. Ő mindenesetre nem tudatosan "maszturbál" mint egy felnőtt ha dörzsöli is a nuniját, és nem fogja ilyen mődon összekötni, ha fürdés után egyszerűen midnen kommentár nélkül bekened neki. Kb. olyan természetes lesz, mint mondjuk ha bekensz egy kivakart szúnyogcsípést vagy mit tudom én, én nem hiszem, hogy ezen agyalna, hogy Te azért kened be mert ő éjjel mit csinált stb .. Ha mégis rákérdez miért kened be, akkor egyszerűen annyit mondasz, hogy láttad, hogy be van pirisodva, biztos pisilés után nem törölte meg jól vagy amit akarsz.
2014. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
jó, akkor közelítsük meg máshogy: mikor maszturbál? Elalvás előtt? Levezetésként, stresszoldásra v unalomból?
2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
félálomban szokta csinálni éjjel vagy hajnal-reggel. De sokszor közrejátszik olyankor az, hogy éppen pisilnie is kell. A lényeg, hogy aggódom, hogy folyton kipirosítja magának és naponta nem egy "egészséges" nyálkahártyája van; "nem lehet" úgy élni, hogy egyfolytában kezelni kell gyógyszerrel, mert ő szétdörzsöli!
2014. dec. 25. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!