Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért öklendezik a kisfiam az...

Miért öklendezik a kisfiam az ételektől? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig is elég rossz étvágya volt a lassan 4 éves kisfiamnak, de most már ott tartunk, hogy szinte csak mézeskalácsot eszik. Öklendezik a kolbászos kenyértől, a szalonnás kenyértől, a haltól, a kakaóba aprított keksztől, nem kéri a sajtos tésztát sem pár falat után... Mégis mivel etessem? Baja lehet a gyomrának?

2014. dec. 26. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pardon! Nagyon régi billentyúzetem van, szorul, és kopottak a feliratok;

KORIGÁLOM EZEN SOROMAT:

Azt viszont NEM állítanám, hogy jÓt tett volna a pszichédnek ez, mondom ezt mindenféle rosszindulattól mentesen.

2014. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Meg mndig nem ertem, hogy mit szerettel volna mondani. Milyen szakmaisagrol beszelsz? Ki tiltott ki honnan?

Es miert birkazol barkit is?

Senki egy rossz szot sem szolt, vagy csak nem lattam, es toroltettek hozzaszolast?

Bocs kerdezo, h offolok, csak mar zavar, hogy nem ertem, h mit akar a 60%-os, es nekem ugy tunt, h kotekedik, kozben lehet, h lemaradtam vmirol.

2014. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te kötekedsz ,ergo kivetíted rám.

Nyugi.

A "birkázást" visszavonom, de ettől még rendszeresen lepontoztak a vegiségem miatt, ami kb olyan, hogy az egészség résznél az alternatív gyógyítókat a szokványos, merev orvoslás dogmatikus hívői pontozzák le ÖNCÉLÚAN rendre, tehát csak mert a szokásostól eltérő a tapasztalatuk (és látásmódjuk) az alterosoknak.


Szóval a többségi elv miatt és végiggondolás nélkül igen gyakori a lepontozás a fórumon, sajnos. Ha nem tetszik a szókimondás neked, részletkérdés, hogy "birka" helyett azt mondom:


puszta megszokásból ösztönösen kiinduló többségi álláspont képviselői lepontozzák a nem szokványos, de reálisabb tapasztalatokat megírókat.


Most "rövidebb" így szerinted, mint ha csak annyit írok: a többség birkaszellemiségű? :)


Tehát hagyj fel a kötözködéssel, kérlek, és a hibáid másra vetítésével 87%-os.

Te kötözködsz velem, pusztán a birkaság szó miatt, amit jogosan jeleztem, mert évek óta ez a trendi a fórumon, lepontozni a vegit, sajnos GONDOLKODÁS NÉLKÜL - és utóbbi két szó a kulcs. Az h mivel ezt megírtam ,ezért itt esetleg kivételesen itt nem pontozzák le a vegetáriánus bejegyzést, az semmit nemjelent. Ami jelent valamit , az a fórumbeli tendencia, e vonatkozásban, és az nem konzekvens, nem következetes, nem átgondolt.


Részemről nincs harag továbbra sem, nehogy megint mögé képzelj bármi negatív érzelmet. Kifejtetem mit csinálsz, h ha szembesítelek vele, tudd, mivel lenen célszerű felhagynod.

2014. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

TOVÁBBRA IS KÜZDÖK A ROSSZ ÉS KOPOTT FELIRATÚ BILLENTYŰZETEMMEL, SORRY. :)))

(A nagyját kijavítom, mire elmegy némi elírással...)


AZ ELŐZŐ BEÍRÁSOM ELEJE JAVÍTVA:


NEM a kérdezőnek üzentem , hanem a 87%-osnak. :)


JAVÍTVA:


Kedves 87%-os, te kötekedsz ,ergo kivetíted rám.

Nyugi.

2014. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, eskuszom 😃
2014. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy? Nocsak... :S

Eddig azt hittem, csak a klaviatúrám. :)

Én tudom, hogy nem vagy beteg, de ha templom helyett itt akarsz esküdni velem, én nem bánom. :)

Esküszöm, h a modi nem szerkesztett itt semmit, megnyugtatlak. :)


...Vagy mégis? Esküszöm, hogy bizonytalan vagyok. :) Sőt hiszem! Esküszöm, meg is keresztelkedem, mielőtt esküszünk a templomban, és hívő leszek! Hiszem, töretlenül, szilárd hittel hiszen, hogy bizonytalan vagyok, hiszen hiszem! :)

2014. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!