Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinál (ná) tok, ha az...

Mit csinál (ná) tok, ha az ovis lányotok annyira behisztizik, hogy taknya-nyála egybe folyik, öklendezik és közben még mindig üvöltve követel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez velünk otthon történt, én beraktam a zuhany alá. Használt.
2014. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha nagyon belemelegszik a hisztibe egyszerűen úgy teszek mintha nem hallanám. Teszem a dolgom, ő meg majd megnyugszik.
2014. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Megmondom neki8 hogy na ez már túlzás, szégyelje magát, és hogy ezzel nem éri el amit akar. És hogy nyugodjon le sürgősen, mert különben bünti lesz. És otthagyom megnyugodni.
2014. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért biztos leleszek pontozva,és "szaranyuzva".Eddig egyszer fordlt elő ilyen,egy kis pohár vízzel leöntöttem,és abbahagyta.Azóta nem is fordult elő ilyen durva hiszti.
2014. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
1%
Belegondolnék nekem mi bajom van.
2014. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
rácsukom a szobaajtót, amíg le nem nyugszik,ha ez itthon történik. Újabban a "jólvan kisfiam, amíg így viselkedsz, nem beszélek veled" jön be. Egyből jön utánam és bújik.
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Szobaba becsuk, ha abbahagyja kijohet.
2014. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Soha nem szabad bezárni a gyereket a szobába, még csak kilincsre sem, mert még nagyobb traumát okozhatunk vele.


Nálunk a pohár vízzel leöntés nem vált be, az ölelgetés, magyarázás sem, én teljesen figyelmen kívül hagyom, megvárom míg lecseng, vagy elkezdek látványosan mást csinálni, hátha elterelődik a figyelme.

2014. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem sima hiszti, ez már a hányós-őrjöngős, csillapíthatatlan dolog.
2014. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Mivel rájön, hogy felesleges a hiszti, mert anyát nem hatjta meg, ezért abbahagyja és aztán jön hízelegni.
2014. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!