Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet már kapni az...

Miért nem lehet már kapni az Anna Peti és Gergő könyveket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
En karacsony elott az Alexandra kiadotol rendeltem 3000 ft volt szallitassal egyutt.
2015. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az árukereső valóban kiad még találatokat, de már azokon a helyeken is elfogyott, egyedül a Nomero7-nél lehet rendelni is, én csak ezt találtam. Ott is csak az egyik kötetből.

[link]

Kár, hogy nem informálják az embereket, mi várható, mert egy egy közkedvelt sorozat.

2015. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok, be kell írni a keresőjükbe, hogy Anna és Peti. A kistestvér érkezik van meg egyedül. Próbáltam úgy belinkelni, de úgy látom, nem sikerült.
2015. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismét utolsó vagyok, a Numero7-nél sincs, most jeleztek vissza. Így sehol nem rendelhető már interneten.
2015. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazán sajnálom, hogy nem lehet kapni már. Milyen könyveket szeretnek a 2,5 évesek Bogyóékon kívül?
2015. jan. 10. 13:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom a Kisvakondot, Boribont, Kipp-koppot kedvelte akkoriban, érdemes beiratkozni könyvtárba, onnan kölcsönözni, és amelyik megtetszik neki, esetleg azt megvenni.
2015. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%

Az Én kislányom 2 és fél éves és most kapott karácsonyra Dóra a felfedező könyveket,ebből is a

-Milyen irányba haladunk?

-Milyen színű?

-Boldog anyák napját!

-Mossunk fogat! (ez a kedvenc,mert mozgatható figurák vannak benne és Ő is tudja másnak mosni a fogait)


Nekem konkrétan az Anna Peti és Gergő könyvek nem tetszenek,mert nagyon bugyuta könyvek.

Az unokahúgom 3 éves és most kapott egy ilyet és mikor az anyukája olvasta neki kijelentette,hogy ne olvassa tovább mert Ő nem hülye.

És az Én lányomat sem érdekli. De szerintem ez gyerek függő,nálunk a foglalkoztató könyvek (jó történetekkel) tetszenek neki,mert nagyon figyel,tanul és ez nagyon tetszik neki.

A színeket,formákat,több betűt,számokat is innét tanult meg.

2015. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!