Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A turikban miért háromszor...

A turikban miért háromszor annyi a kislányos ruha, mint a kisfiús? Rózsaszín viszont tömegével.

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hányban jártál?
2015. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Talán arra tudok tippelni, hogy a kislányoknak több ruhát vesznek a szülők, ez által több is válik feleslegesé, ami a "piacra" kerül. Egy fiúnak kisebb a ruhatára.
2015. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni én is mint a kettes válaszoló. Amikor vásárolok a kisfiamnak, akkor mindig megállapítom, hogy de jó, hogy nem lányom van, mert ötször annyi lányruha van aminek nem tudnék ellenállni... :D
2015. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kb. tízben
2015. jan. 5. 19:03
 5/14 A kérdező kommentje:
még a fiús szabásúak is sokszor lilák vagy csajos színűek
2015. jan. 5. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel többféle ruha van a kislányoknak több marad jó állapotban, tehát nem csak nadrág és felső-ing van, hanem szoknya, ruha-harisnya is, és persze akkora választék, hogy lehetetlen ellenállni, új ruhákból is többféle lányos van. De amúgy vannak olyan turik, ahol egyensúly van, érdemes nézegetni más helyeken is.
2015. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az unokatestvéremnél a nagyobbik lány, a kisebbik fiú, s ő simán ráadja a lányos színűeket a kisfiára, amit kinőtt a lánya; én azért nem
2015. jan. 5. 19:09
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk (vidék) fele-fele arányban van. Én rengeteg szuper ruhát vettem a fiunknak, annyi vicces is van közöttük.
2015. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a kislányoknak eleve több ruhát vesznek, legalábbis ezt látom a lányos ismerősöknél, hogy kb. 2x annyi ruhájuk van mint nekünk, pedig a fiamnak sincs kevés.

De ha valaki tud olyan turit ahol bőven van fiú ruha szóljon már, mert én is a fenti.problémát tapasztalom....

2015. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a turikban van több lány ruha, hanem bármely üzletben. Legalábbis ezt tapasztaltam.
2015. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!