Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejérzékeny kisgyerek milyen...

Tejérzékeny kisgyerek milyen probiotikumot kaphat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
A normafloret kaphatná, de ez elvileg gyenge. Mást nem ismerek amit adhtok neki.
2015. jan. 5. 22:47
 2/7 sandrachnologic ***** válasza:
Beres pro bio6, es van meg egy, az a jutavit-es probiotikum kapszula, nagyon jo es olcso. Teában szoktam feloldani neki. Tej es tojás allergiás.
2015. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Másfél évesnek kellene. A béres 4 éves kortól adható, a jutavit tájékoztatója nem írt korhatárt.
2015. jan. 6. 09:20
 4/7 sandrachnologic ***** válasza:
Az mar csecsemőnek is adható, 6 hos kortol. Napi 1et kaphat. 😊
2015. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam tej- és tojásallergiás, felszívódási zavara van.

Ő Protexin restore-t kap.

Ha antibiotikumot kap vagy hasmenése van, akkor mindig, egyébként 3 havonta egy 10 napos kúrát kell végigcsinálni a mi kisfiunknak.

Szemmel láthatóan jót tesz neki!

2015. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Prokid-et is kaphat, abból van 15 illetve 30 adagos is, olcsó, és gazdaságos mert általában 2 heti kúra elég szokott lenni, így elég a kisebb kiszerelés is. A normaflor sajnos nem a legjobb, mert összetételben elég gyenge...
2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A prokid nekünk nem volt jó. Ment tőle a hasa, de rá is van írva, hogy tejet tartalmazhat. Ezért is tettem fel a kérdést, mert ez a doboz ment a kukába.
2015. jan. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!