Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14hós babám a két véglet. Ha...

14hós babám a két véglet. Ha nem fogzik, akkor nagyon nyugodt, ha fogzik, akkor visít éjjelente, annyira fáj. Nem sok, ha ilyenkor mindig nurofent vagy panadolt adok neki?

Figyelt kérdés

ő alszik éjszaka

de mielőtt kitör egy foga, akkor előtte két, max három éjszaka nem alszik, de ha adunk neki fájdalomcsillapítót, akkor utána már igen


de hát nem adhatom ezt folyamatosan!!

mit tudnék e helyett?

hát tönkremegy a mája és a gyomra!!


nagyon tanácstalan vagyok



2015. jan. 8. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi belefér,én adtam.
2015. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fogzáskor adsz neki két este Nurofent, nem fog tönkremenni se a mája, se a gyomra. Itt a gyk-n sokan javasolják a Vibrucol kúpot, bár én még nem próbáltam, de ha gondolod, próbáld meg azt.
2015. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A Viburcolt én is javaslom, nálunk bevált.
2015. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A Viburcol kúpot én is nagyon tudom ajánlani és a dologél is nagyon jó amíg elalszik elzsibbasztja neki.
2015. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Offolok bocsi!


Dologèlt nehogy vegyèl!! Egy nagy kalap sz.r!!!! Csak èdes íze van de nem zsibbaszt!!! Èn is kipróbàltam magamon is ès a nagyobbik gyereken is hogy ő èrez-e valamit de semmi. Az èg vilàgon semmi.


Adj nyugodtan nurofent neki nem lesz semmi baja, nem hetekig adod folyamatosan. Ès vegyèl a gyógyszertàrban gyógyszertàri fogzàskönnyítőt. A legjobb!!!!! Hűtőben kell tartani, így amellett hogy nagyon zsibbaszt mèg hűsít is.

Kipróbàltam, a nyelvemet is alig èreztem.

A kisfiam soha egy percre sem sírt a fogzàs miatt. Èn ezzel a 2-vel kivèdtem a fàjdalmat.

2015. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: A Dologél azért nem zsibbaszt, mert gyógynövényes hatóanyagú, ahogy az OSA krém is (mi ez utóbbit használtuk, és bevált). Én úgy tudom, hogy ami zsibbaszt (mint pl. a Dentinox), az lidokaint is tartalmaz, és nem is szabad túl gyakran kenni vele a gyerek ínyét.
2015. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

viburcol kúpot hogyan kell adni, este lefekvés előtt?


gyógyszergyári gél? oh

2015. jan. 8. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A viburcol kúpot reggel és este kell adni, de nálunk elég volt csak este.
2015. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!