Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermeketekre lábfejes vagy...

A gyermeketekre lábfejes vagy lábfej nélküli harisnyanadrágot adtok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kisfiamra labfej nelkuli harisnyat adok. Konkret indokom nincs, ezt jobban szeretem. Egy idoben csak ilyeneket tudtam venni az o mereteben, es azota ugy megszoktam, hogy mar csak ilyet veszek.
2015. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lábfejeset. Nem is tudtam, hogy létezik lábfej nélküli harisnya. Én még olyat nem láttam.
2015. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Oviba labfej nelkulit, mert akkor nem kell zoknit kulon felvennie, ha bemegy a csoportszobaba reggel, es nem kell levennie, ha kimenneek az udvarra.

6 eves, fiu.

2015. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sandrachnologic ***** válasza:
Labfejeset, 3,5 eves fiú. Néha meg arra is zoknit adok, mert fazos a lába.
2015. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lábfejeset, nekünk ez vált be
2015. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

most, ebben a hidegben lábfejeset, zoknira húzza rá. azért, mert figyelmetlen, olyan az overálja, hogy a bakancsra kell "ráakasztani", de ezt nem teszi meg, így mikor mászik, fut, stb. akkor kint van a bokája, legalább a harisnya tuti ott van.

egyébként a lábfej nélkülit szereti

2015. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb lányomnak egyszer vettem egy lábfej nélkülit, de nagyon nem szerette, azóta mindhárom gyerekre csak lábfejeset adok, vagy leggingset zoknival.
2015. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2-vel egyetértek. Csak lábfejeset.

Harisnyát akkor adok rá, amikor hideg van. Akkor miért adnék lábfej nélkülit?

2015. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az enyémek és én is jobban szerettük a lábfej nélkülit zoknival.

Azzal nincs gond, ha picit hosszabb vagy rövidebb, mert a zokni szára tök mindegy mennyire ér rá, míg a lábfejes harisnyából csak a pontos méret a kényelmes. Sokszor előfordult, hogy abból rossz méretet vettem vagy első mosás után kinyúlt vagy összement.

2015. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
A lábfej nélküli cicanadrágok általában több pamutot tartlmaznak, kellemesebb a viseletük, rugalmasabbak is, praktikusabbak is. A harisnyanadágnak állandóan lóg az ülepe a gyerekeken. Általában cicanadrágban jár a lányom.
2015. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!