Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kissé dongalábat hogy lehet...

Kissé dongalábat hogy lehet nyújtani?

Figyelt kérdés
Nem túl vészes a helyzet, kívülállók számára semmi sem látszódik, csak én látok némi különbséget. A lábam helyzete nem romlik, sem fizikailag, sem esztétikailag nem gátol semmiben. Az van, hogy a bal lábfejem 1,5 számmal kisebb, mint a jobb. És a teljes bal lábam 1 cm-rel rövidebb a teljes jobb lábamnál. Valószínű, hogy egy rutinműtétet el fognak rajtam végezni, hogy ez a hiba ki legyen küszöbölve. Esetleg van valami megoldás, amivel elkerülhető a műtét, mégis hatékonyan egyforma hosszúságúra keríthető a két lábam? Most 12/F vagyok. Légyszi csak olyanok írjanak akik értenek hozzá vagy van tapasztalatuk! Előre is köszi! :)

2014. aug. 11. 09:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!