Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek ruhát mivel...

Ovis gyerekek ruhát mivel mossátok? Sokszor foltossan jön haza a baby (sensitiv) mosószerek kevessek! Várom válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem normális mosóporral. én is felnőttem, pedig 20 éve még nem is volt baby mosószer
2015. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen köszi. Lehet rosszul fogalmaztam de milyen márka vált be nektek?
2015. jan. 10. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukám régóta tomit használ, ha jól tudom, mostanában keveset vagyok itthon. gyerekkoromban is azt használt szerintem, meg vanish szappant foltokra, mióta létezik. az bevált
2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ariel, Persil, folteltávolító.
2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami nem jön ki a gépi mosással sem, azt folttisztítózom (Ariel), vagy mondjuk a zoknik, harisnyák talpát mosószappannal, de van olyan folt amivel bármit csináltam nem jött ki. Mosóporból Tomit használok, nekem ez bevált.
2015. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Port csak áztatáshoz használok, középkategóriást.

Mosáshoz is a középkategóriások, főleg Tomi, Bónux, Tide, a Lidl-ben kapható Formil, amik beváltak. Bár, decemberben vettem akciósan két kanna Persil gél, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Sajnos, a nagyon makacs foltokat külön kell áztatni vagy kezelni, sima mosószappannal szoktam bedörzsölni és úgy dobom a gépbe.

A Dreft baby-t csak addig használtam, amíg kicsik voltak, onnan, hogy "padlóra kerültek" nem láttam értelmét a finom mosószer használatának.

2015. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Egyébként a por forma akkor szerintetek jobbak mint a gélek vagy kapszulák?
2015. jan. 10. 16:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kapszulásat. Kivéve a Tesco-s olcsót, mert nagyon tömény a szaga...
2015. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A port én nem szeretem, valahogy nem tudom jól használni. Sokszor meglátszott a sötét, fekete ruhákon...

A kapszulásokat sokan dicsérik, de bevallom, nekem nagyon nem érné meg azt használni. A gélnél tudom szabályozni a mennyiséget pl. ha csak fél adagnyi a ruha, de a kapszulát nem tudom elfelezni.

Két koszolós gyerek mellett (egy közel egy éves baba, folyton nyálas a foga miatt, leeszi magát stb, és egy 4 éves ovis) szinte minden nap megy a mosógép, a gélekkel jobban kijövök.

Ja, igen, és saját márkás, olcsó gélt is szoktam venni, azt használom a szőnyegek mosására, arra megfelel.

2015. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tide-ot használok és Lenor öblítőt.


Amikor terhes voltam, a Felicitas csomagban volt egy kis doboz minta és újszülöttként amíg volt ezzel mostam. Utána kb. 2,5 éves koráig Dreft baby-vel. Utána a mi mosóporunkkal mostam. Tomi.

2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!