Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan közölnéd 4éves kisfiadd...

Hogyan közölnéd 4éves kisfiaddal hogy apa külföldre megy és sokáig nem jön haza? És ha vannak ilyen anyukák irjatok ti hogy viselitek? A gyerekek hogy viselik? Van még egy majdnem 2éves fiam is

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pont így közölném. Barátnőméknél ez a helyzet, de telón és skypeon tartják a kapcsolatot
2013. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lányomat nem hatja meg, 4 éves, pedig imádja az apját!

Néha megkérdi hol van apa, mondom dolgozik, keresi a pénzt, hogy tudjon majd neked valamit venni, hozni!

Mikor megjön az apja azt se tudja mit csináljon annyira örül neki!

Skypon telefonon tudunk beszèlni, skypon látja is!

Mindig hoz neki sok sok csokit, jàtékot.

2013. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A muszáj nagy úr. Látszólag a gyerekek jobban viselik, mint én. Ugyanúgy viselkednek, mint amikor itthon volt. Néha megkérdezik, mikor jön haza apa, és akkor újra elmondom, hogy majd amikor éppen ez és ez a gyümölcs érik. :) Elmondtam azt is, hogy azért kell messze dolgoznia, mert ott kap annyi pénzt, amiből ennivalót, ruhát és játékot is tudunk venni.
2013. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van kb igy mondtuk mi is akkor nagyon sirt hogy vele akar menni,de valahogy én is ugy érzem engem jobban kettétör ez a dolog! De a muszály az nagy ur remélem bejön a számitása és ki is fizetik majd ... ezen is aggódok nagyon!
2013. ápr. 6. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ritkán emlegetik, néha megkérdik, mikor jön már Apa, de nincs búslakodás emiatt. Ha te szomorú vagy eleinte, az természetes. Akkor a gyerek is megérzi. De nem lesz ez így mindig! :-)
2013. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást remélem jobb lesz! Most lapulevél szindróma van :D
2013. ápr. 7. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek, kérdező? Összejött a munka?
2013. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen sikerült a munka illetve killódás volt idegeskedés és nem a teljes összeg kifizetése átverés stb! Már itthon van 4hónapot volt kint a gyerekek hol jobban hol rosszabbul viselték nehéz volt! Most megint megy de már most rosszul vagyok az egésztől :)
2013. szept. 6. 17:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy érdeklődtél! :) Veled mi a helyzet mostanában?
2013. szept. 6. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen nehézkesen indult. Mindig nehéz elengedni apukát, de ha más lehetőség nincs, akkor sajnos nincs. :( Köszönjük, mi megvagyunk. Szeptember végén jön haza egy hónapra, úgyhogy lesz időnk feltöltődni. :) Aztán ki tudja, mikor látjuk megint...
2013. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!