Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 15 éves fiam nem akarja...

A 15 éves fiam nem akarja felvenni a fekete zoknit. De az már nem az első eset. De az a gond, hogy ünneplőruhához se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nevelés,kisgyerekek

2015. jan. 10. 20:45
1 2
 1/16 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Na bumm. Ez legyen a legdurvàbb kamaszkori làzadàsa.Ünneplőhöz felvehet amúgy sötétkéket, barnàt, szürkét is.
2015. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy semmi féle sötét zoknit nem akar fel venni.
2015. jan. 10. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Már bocs, hogy ebbe belekötök, de a 15 éves fiad kisgyerek? Én már nem szólnék bele, hogy milyen zoknit vesz fel, majdnem felnőtt. Csak el tudja dönteni magának, nem?

Biztos nem nézegetném, hogy mit vesz fel a 15 éves fiam. Ha eddig magától nem jött rá, hogy az elegáns ruhához nem illik a piros csíkos zokni, nem most fogod rábeszélni.

2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Adhatsz neki javaslatot, de akkor fogja másképp gondolni, amikor a korabelieknél megnézi a zokni nadrág összhangot majd és vagy valaki be nem szól neki ezért. Utána fogja ez érdekelni csak.
2015. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Akkor vegyen fel fehéret. Szerintem elég ünneplős. Most ne már ezen akadj ki.
2015. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem hagyd, hogy azt vegyen fel amit akar. A fekete zoknijait (gondolom az a baj, hogy sajnálod kidobni, mert sok van belőle) hordd el te vagy a férjed.
2015. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
3 éven belül felnőtt ember lesz. nem gondolod hogy rá kellene bízni milyen színű zoknit hord?
2015. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Kérdezd meg, hogy miért nem akarja felvenni. Egy 15 éves már közelebb van a felnőtthöz, mint a kisgyerekhez. Valószínűleg tud önálló döntéseket hozni ruhaügyben, és el is tudja mondani érthetően, hogy mi alapján döntött úgy. Ha viszont nem, akkor javaslom pszichológus felkeresését, mind a kettőtöknek.
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne foglalkozz vele, és főként örülj, hogy ennyi a problémád egy kamasz fiúval!
2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyen fel sima fehéret. :) De nem hiszem, az ünneplőben kilóg a lába ... Vagy, hogy mndenki a zokniját fogja keresni.
2015. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!