Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 15 éves fiam nem akarja...

A 15 éves fiam nem akarja felvenni a fekete zoknit. De az már nem az első eset. De az a gond, hogy ünneplőruhához se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nevelés,kisgyerekek

2015. jan. 10. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne telepedj rá ennyire! Gáz, hogy még ezt is kontrollálni akarod. Vegyen olyat, ami neki tetszik. Majd ha kiröhögik, ő maga fog sötét zoknit húzni legközelebb.
2015. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Én meg csak fekete zoknit hordok,hiába veszi nekem anyukám a rózsaszín csíkos,szívecskés,nem tudom milyen mintájúakat:D

15 évesen szerintem elég kifejlett az ízlése,és hidd el ezen már nem tudsz változtatni.Amúgy meg hagyd már szegényt lógva.Had önállósodjon,had hozzon önálló döntéseket,akár öltözködésről,akár másról van szó,hacsak nem akarsz anyuci kicsi fiát nevelni belőlle..

2015. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Nekünk ezt a suliban igen egyszerűen megoldották. Van pincér gyakorlatunk, szakközépiskolába járok. Ott pedig ünneplőben kell lennünk, a fiúknak hosszú fekete zoknival (tanultuk viselkedéskultúrából is, hogy ünneplőhöz kizárólag fekete zokni, úgy h ülve ne látszódjon ki a szőrös láb)

Ha nem olyan a zoknijuk, 1est kapnak. Ezzel annyira beléjük nevelték, hogy mindig olyat vesznek fel ünneplőhöz :)

Amúgy szerintem is nagyon gáz a világos, rövid zokni a fekete nadrághoz. Hétköznap teljesen mindegy milyen a zoknija, de nem hiszem el, hogy nem veszi észre, hogy ünneplőhöz mondenkin sötét van, és nem ciki neki ott ülni fehérben, kilógó szőrrel...

Majd ha ciki lesz neki is, hidd el, felveszi azt a fekete zoknit :)

2015. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jan. 11. 11:24
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

15 evesen már messze túlnőtte a kisgyerek jelzőt. Ez a zokni téma meg nevetséges, ez legyen a legnagyobb problémád, hoy milyen színű zoknija van.

Most egyébkent is a színes zoknima divat, a férfiaknál is.

2015. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a harisnyát. :)
2015. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!