Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 98-as,104-es méretben nincs...

98-as,104-es méretben nincs már rugdalózó pizsamának? Akinek nem hálózsákban vagy kétrészes pizsiben alszik a gyereke hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még felnőtt méretben is van kezes-lábas pizsama, gyerek méretben meg bőven.
2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

enyém 3évesen 98at hordott, 4 évesen 104es méretet :D

2,5 éves korától 2 részes pizsiben alszik és takaróval takarózik :)

hány éves a tied? :) de amúgy szerintem lehet kapni, csak ritka. nézd meg esetleg vaterán, teszveszen, simán el tudom képzelni, hogy van :)

2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi az Auchan-ban találtunk.
2015. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban szoktam látni ekkorát.
2015. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
30%
Szerintem ebben a korban kezdődik úgy általában, hogy éjjel is pelus nélkül alszik a gyerek, és ha éjjel biliztetni kell, nyilván nem túl praktikus a rugdalózót patentolgatni, sokszor nincs is rá idő. Ahogy a napközbeni szobatisztaságnál az addig annyira jól bevált body helyett trikóra, pólóra szokás váltani, éjjel a kétrészes pizsi ezért lehet nyerő. De ha jó hosszú a felső, akkor be lehet tűrni a nadrág derekába. A lábra pedig lehet zoknit húzni.
2015. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Auchanban volt, mi olyat kaptunk.
2015. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
* a fiam 9 hónapos, 92-es ruhát hord. Nem hiszem, hogy pelus nélkül fog aludni fél év múlva, amikor a 104-est elérjük kb. ezt csak mellékesen mondom. Nem lehet általánosíítani, hogy a 98as gyerek az 2 év + os.
2015. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fiam bodyban és harisnyában alszik, takarót nem tűűr meg magán. Én sem kapok rá rugit, teszkóban is mindig kifogy a méret, vagy drágállom.
2015. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, 7es válaszoló, én is erre gondoltam, hogy a kérdező gyereke is magas, de jól lepontoztak... :)

na mindegy.


egyébként "kezeslábas" néven keress rá, úgy több van a neten ebben a méretben

2015. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

dehogynem, simán van :)

TESCO, LIDL, AUCHAN áruházakban szoktam látni...


nekem pl. van tesco-s rugim, az van beleírva, hogy 18-24 hó, de még mindig nagy, pedig már 86-os a gyerek.


szóval akár kisebbet is megnézhetsz (ha ki lehet bontani, nézd meg, de ezek az áruházak visszaveszik a nem használt, bontott csomagolású termékeket méretprobléma esetén gond nélkül)


amúgy HÁDA használtruhaboltban (köki-terminál a kiemelt boltjuk) is fellelhető, jó minőségű, nem használt rugi.


nálunk a gyerek a 23 fokos szobában mindent leszed magáról, csak egy vékony pamut body + pamut pizsi vagy, pamut talpasnaciban alszik. ja, és szivacson. de nálunk túl meleg a lakás... házközponti fűtés (le van csavarva az összes fűtőtest, de még így is dögmeleg van, sajnos)

2015. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!