Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 éves gyermeketek milyen...

2-2,5 éves gyermeketek milyen overált hord? (Egybe részes, kétrészes? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyreszest! vedi a derekat.
2012. febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én két részest kantáros nadrággal adok rá. Könnyebben mozog benne.
2012. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a kétrészes vált be, ami kantáros nadrággal van. A másfél évesnek is ilyen van. Egyberészest csak az első évben használtam nekik, amikor még csak a babakocsiban feküdtek. Azóta marad a kétrészes, de csakis kantáros nadrággal. Valóban könnyebben mozognak benne.
2012. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kétrészest, kantáros nadrággal. Sokkal könnyeben mozog benne.

Tavaly még a kevesebb mozgásához jó volt az egyrészes, de a sok mászáshoz már kényelmesebb a kétrészes.

2012. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem adok rá overált,nem vettem neki. Vastagabb nadrágot, vagy harisnyát adok rá, és body-t,az védi a derekát, ja és kabát, sapka sál, kesztyű persze...
2012. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kétrészes kantárossal.
2012. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kantáros sínadrágot és kabátot hord a 2,5 éves fiam
2012. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előző télen még kétrészes volt neki, meg voltam róla győződve, hogy az sokkal praktikusabb lesz a kantáros gatyával. Igen ám, de sajnos csak olyat sikerült vennem, aminek a kabátja nem volt hosszított, és kantáros nadrág ide vagy oda, ha lehajolt, állandóan kint volt a dereka. Így erre a télre már egyberészest vettünk neki, és ugyanolyan könnyen mozgott benne, hála égnek nem volt kint a dereka, és tök könnyű volt ráadni is. Ha boltba mentünk, lehúztam a cipzárt, és kibújtattam a felső részéből (márciusban lesz 2,5 éves).
2012. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Természetes egyrészest adok a kislányomra.

Nem divatozunk, így lesz nem semmi baja.

22F

2012. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 részes: kantáros nadrág + kabát.
2012. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!