Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula mutete lesz a...

Orrmandula mutete lesz a kislanyomnak a Heim Palban. Hogy zajlik az altatas? Ott lehet mellete a szulo altataskor? Etelt (tea, pepes- tudom mas nem lehet) biztosit aznap a korhaz? Szulo hogy etkezik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. A szülő kap egy étkezési jegyet a felvételkor... de én még egy szülőt se láttam, aki átment volna a másik épületbe (ott van az étkezési lehetőség) enni. Én sem hagytam ott a gyerekemet. Inkább vittem magammal két szendvicset meg gyümölcsöt, innivalót magamnak. A lányomnak meg két-két darab vaníliás pudingot és fehér krémtúrót. (Pirosat nem lehet neki adni, mert ha véletlenül hányna, akkor nem lehet tudni, hogy vér-e vagy színes étel).


Szóval a szülő kap étkezési jegyet, de ugyse használja, a gyerek pedig csak teát kap.. De van a folyosón közös hűtő és ha zacskóba rakod, ráírod a kislány nevét, nem fogja senki se elvenni.


Altatás úgy zajlik, hogy a műtét előtt 20-30 perccel kap egy "bódító" koktélt, és félig alélt (de lehet hogy el is alszik a karjaidban) állapotban fogják bevinni a műtőbe. Az enyém nem aludt el, de bódult volt, nem tiltakozott mikor a műtősfiú bevitte.


Egyébként nagyon profin zajlik minden, rutinosak, a nővérek aranyosak, nekem szavam sem lehet, figyelmesek voltak, még a fülbevalót is egyik nővérke szedte ki a lányom füléből, mert nekem remegett a kezem. (Lányomnak tubus beültetés is volt a fülébe + orrmandula kivétel + garatmandula felezés, ezek mind egyszerre). Egy órát volt bent a műtőben.

2015. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtam, de már leköröztek, és látom, megkaptad a választ.:)


"Minden intézményben a portás mindent tud.

Ha nem lehet elérni az orvost vagy asszisztensét ezekkel a kérdésekkel, akkor hívja fel a portát, most is van ott valaki, és ő járatos ebben.

:)

"

2015. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk rossz élmény maradt az altatás. Lányom volt ugyan az egyetlen akkor reggel,de egyáltalán nem aludt vagy bódult el. Szó szerint kitépték a kezeim közül, kértem had nyugtassam meg vagy adjanak neki valamit de semmi. Nagyon sokáig rossz élmény maradt mindkettőnknek. 4 éves volt ekkor, de hónapokig rosszabb volt mint a szeparácios szorongás. Nehezen tette túl magát rajta.

Sajnálom, hogy negatív lett a történetem. De azért írtam meg hogy erre a lehetőségre is fel tudj készülni.

2015. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És nem mentél a betegjogi képviselőhöz és nem pereltél kártérítésért sem?
2015. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Sajnalom kedves utolso? Ez nagyon nehez lehetett Nektek. Lehet tudni az okat, hogy miert nem jott ossze a boditas? Kevesebb lotyit adhattak neki, mint amennyi a sulyanak felelne meg?


Etelmelegitesre van lehetoseg a korhazban? Sajnos az en lanyom etelallergias, igy a joghurt ki van zarva az etrendunkbol. ezert gondoltam, hogy valami fott kajat viszunk be neki, pl kremleves.

Krumlpli puret ehet ilyenkor?

2015. jan. 13. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Van mikró a folyosón... de lehet hogy a meleg nem fog neki jólesni a műtét után.
2015. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Hideget kell enni mandulaműtét után, főleg fagyit.
2015. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok.. igen, akkor is ha orrmandula, hisz azt is a torkon keresztül szedik ki..
2015. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Fagyit nem tudok neki adni, hisz irtam etelallergias, tejre erzekeny. De ilyenkor nem hiszem szoktak. Vagy igen?


Kedves 1-es valaszolo. Ne haragudj, de nem ertem , ezt mire irtad :1. vagyok.. "igen, akkor is ha orrmandula, hisz azt is a torkon keresztül szedik ki."


Akkor mit vihetnek be neki? Krumplipure sem jo akkor?

2015. jan. 14. 00:03
 10/16 anonim ***** válasza:
A válasz annyi volt, hogy nem hatott rá úgy ahogy kellett volna...
2015. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!