Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18. hónapos kisgyereknek...

18. hónapos kisgyereknek milyen ételt csomagolnátok egy 5 órás autós útra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 08:28
 1/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
Banánt, es beleszaladnek egy boltba friss kifli, pekaru, kinder tejszelet.
2015. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napszaktól is függ, illetve hogy abból mennyit alszik át. Gyümölcsöt biztos vinnék, meg valamit, ami a kedvence, ha elunná magát. Ha főétkezés esik közben, akkor amit amúgy is szokott enni.
2015. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor mi 6 óràs útra indultunk vele, a következőket csomagoltam:


Baby joghurtot (amit nem kell hűtőben tartani , müllerben vettem)

Kinder tejszeletet

Banànt

Kölesgolyót

Sajtos pogàcsàt ( imàdja azt a pici hàzi sajtosat amit a zalaco-ban lehet kapni)

2015. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 órakor indulunk
2015. jan. 14. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha veletleneul egy meleg etel kimarad nem tortenik semmi, majd eszik este meleget! en is utaztam egyszer 10 oras vonatutat tettunk meg a picivel, csomo szenvicset csomagoltam, almat, a banan az nalunk is joker, es ropit is lehet a kolesgolyo i s jo, azzal elvan...
2015. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16 hós kisfiúnkkal mentünk nyáron külföldre, 10 órás autóút volt.

Én műanyag dobozba raktam szeletelt kenyérből, szalámiból felkockázott szendvicset amit simán csak adogattam neki útközben, kockázott barackot raktam még, te rakhatsz banánt-mandarint-almát, én vittem még kekszet (jelenleg a jóreggelt kekszet eszi meg a kisfiam) meg pufit. Természetesen a nasikat csak a szendvics után kapta.

Ja és a szendvicshez paradicsomot szintén falatokra vágva vittem dobozban.

2015. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 órába már beleesik egy főétkezés, így kell egy nem romló, rendes étel vagy bolti junior menü, amennyiben nem tudtok megállni kajálni. Amúgy alma, perec, kölesgolyó, keksz, ilyesvalamiket. És víz természetesen.
2015. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókhoz szeretnék még hozzáírni. Mindig olyan bébiételt vittünk (hiába eszik szilárdat már, de ezt mindig megette) ami húsos-gyümölcsös és nem kell melegíteni.

Főleg télen, de bármikor autóútnál pluszként csomagolnék ételt, innivalót, pelust mert bármi történhet (lerobbantok, dugó lehet) és ott vagy az országút közepén ahol nem tudsz boltba beszaladni. Télen az autóban mindig van egy csomag kaja a családnak (konzerv,nasi,innivaló) - Bakonyban lakunk.

2015. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vittem gyümölcsöt meg kekszet sütöttem és azt nyammogták (ikrek) de igazából az 5 órás útból 4et végig aludtak. Mindig bealszanak ha kocsival megyünk valahova.
2015. jan. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!