Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki gyerekenek Ventolint irtak fel horgohurutra es nem volt aszmas?

Figyelt kérdés

Vettetek hozza keszuleket vagy orvos irta fel tamogatassal?

Segitett a horgohurutban? Hanyszor kellett naponta hasznalni?

Koszonom szepen!



2015. jan. 14. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen,nekünk

olyan két év körüli volt a fiam,és általában két havonta volt neki hörghurut.mivel ilyen kicsi volt,megvettük neki a készüléket hozzá.Most már öt éves ritkán kell használni,de ha kell,akkor még mindig a készülékkel adom neki

napi 3-4 alkalommal kellett egy puff

természetesen segített.a ventolin azért jobb,mint a spiropent,mert azonnal hat,nem pörög fel tőle a gyerek,és kikerüli az emésztőrendszert,tehát nem terheli.én ventolin párti vagyok

2015. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt készülékünk, és hörghurutra írt az orvos Flixotide-ot. Ez hasonló, mint a Ventolin, de csak pulmonológus írhatja fel (a mi gyerekorvosunk az volt). Segített.
2015. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Hogyan tisztitottatok a keszuleket es milyen gyakran?

2015. jan. 14. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is kellett, az orvosnak van 2-3 db, azokat odaadja, utána vissza kell vinni, de mikor először kellett, pont az összes ki volt adva, ezért megvettük. Használt, szerintem jó volt. Én az Aventes mikrós sterilizálóba raktam bele naponta egyszer.
2015. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SZia! ...bocsánat,kicsit értetlen vagyok :)

A kisfiam is kapott hörghurutra Ventolint,de nem vettünk hozzá semmilyen készüléket ...a doktornő mondta,hogy vágjuk le egy fél literes üveg alját,az üveget tegyük a szájára,és úgy fújjuk a Ventolint...nem tudom milyen készülék való hozzá.

Napi négyszer 2 puff,majd csökkenteni kell, fokozatosan. Nekünk nagyon bevált.

2015. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen Mindenkinek a valaszt.

Kedves utolso biztosan jo amit mondott az orvosotok, igy legalabb nem kellett koltenetek ra kulon.

es hany napig kellett adnod a kicsidnek, arra nem emlekszel?

2015. jan. 14. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A kisfiamnak már többször volt hörghurutja ,2 napig 4x2 puff utána 1 nap 3-szor,1 nap 2x,majd még 2-3 napig este 1x2 fújás. De szerintem attól is függ,hogy mennyire mászik bele.
2015. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam a hàziorvosunkhoz a lelettel.Azt mondta ne adjam a ventolint csak akkor ha beteg.Jó mi?
2017. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsi ezt nem ide akartam írni:)
2017. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!