Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eleinte nem kell a gyerekek...

Eleinte nem kell a gyerekek lábára minőségi cipő, vagy miért hozza fel annyi anyuka a kérdéseknél, hogy kínaiban vett cipőt már járó gyerekének?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig azt mondta, a lábunkra költeni kell, mert az visz minket egész életünkben. Azt gondoltam, amint járni tud a gyerek, akkortól jó minőségű (garantáltan jó minőségű) cipőt kell adni a lábára.


Ez akkor mégsem igaz? Vehetne az ember a kínaiban vagy az Auchanban is cipőt, és ugyanolyan, mintha jó minőséget venne? Nem ront annyit?


2014. szept. 25. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki olyat vesz amilyet a pénztárcája megenged,bár személyes véleményem,hogy egészséges lábnak mindegy csak új cipő legyen!
2014. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak van igaza. Egy gagyi cipő egy életre tönkre teheti.
2014. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én meg úgy tudom, pont eleinte kell minőségi a gyerek lábára, mert még fejlődésben van és totál nem mindegy mi fogja amortizálni a fejlődő csontjait
2014. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Azért az se teljesen igaz, hogy a gagyi cipő egy életre tönkreteheti.

Régen a sokgyerekes családoknál a gyerekek egymásról örökölték a kinőtt cipőt, mégsem lett bajuk.

A lányom is használt cipőt hordott a kezdetektől, mert sajnos nem volt pénzem új cipőre.

Most télre, 2 évesen már ki tudtam spórolni neki egy új csizmára, de arra is max. 3-4 ezret fogok tudni költeni. Semmi baja a lábának.

2014. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Igy igaz ahogy irod!! Egy életre tönkreteheti!! Ezért is kell meggondolni mielőtt gyereket vállalok!! Csak sokan nem számolnak ilyen apróságokkal! És ezért van hogy valaki nemtud egy évben egyszer rászánni 10-20 ezer forintot egy cipőre!
2014. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Hála Istennek még nem nagyon találkoztam olyan felnőtt emberrel aki amiatt lett volna mozgássérült mert az anyja használt vagy kínai cipőt adott rá :) túl van ez reagálva kérem,de nem is kicsit.
2014. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Én igen!! És rengeteg lúdtalpas gyerekkel is, ami nagyrészt ettől van!!
2014. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Húha :) Nekem is volt vagy 2 évig gyerekkoromban,kaptam egy szép kis betétet a cipőbe,aztán csókolom :) ja,és csak Siesta cipőm volt anno 25 éve,akkor épp az volt az "atyaúristen" nagyobb baja sose legyen egy gyereknek mint egy kis lúdtalp.
2014. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem ha az orthopedian mindent rendben talalnak akkor olcsobbat is nyugodtan vehetsz. de ha van ra keret inkabb ebbol vegyel jot mint egy felesleges 150. jatekot. de semmi baja nem lesz jarjon sokat mezitlab nyaron. ha ludtalp akkor meg betet es csokolom.
2014. szept. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem az a lényeg, hogy mennyibe kerül, hanem hogy milyen, és ezeknél a kiscipőknél nagyon sokszor a drága, márkás nem jó! Olyan kell aminek egyenes, puha talpa van, és tartja a bokáját, tökmindegy hol veszed.
2014. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!