Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselkedik 2-2,5 éves...

Hogyan viselkedik 2-2,5 éves gyermeked vásárlás közben (mondjuk egy nagyobb boltban, bevásárlóközpontban), ha nem babakocsival vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom is a nyugis kategóriába tartozik. :)

2-2,5 évesen mellettem maradt, várt türelmesen. Most lesz 4 éves, most már szól, hogy ő ezt vagy azt megnézi, élelmiszer boltban segít vásárolni. Nem mászkál el kérdezés nélkül, azt kisebb korában sem csinálta.

2015. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A fiammal élelmiszerboltba el tudok menni vásárolni, ott segít nekem, mondom, hogy mit keressen, pakoljon be, jön mellettem vagy ha fáradt, beül a bevásárlókocsi ülésébe. Bár most 3,5 éves, de 1 éve is így volt már. Ruhaboltba viszont képtelenség vele bemenni, mivel a sok ruha azonnal (5 mp várakozás után) bújócskázásra lelkesíti. Legutóbb téli nadrágot akartam neki venni (nagy nehezen sikerült is), de ismét megfogadtam, hogy soha többet (vagy legalábbis nagyon sokáig) nem viszem magammal ruhát venni, inkább tippelem a méretet és cserélem, ha nem jó. :)
2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

öt éves a fiam,szépen jön mellettem

elég sok melóm van benne,de megtanulta

2015. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocs,elnéztem a kérdést,úgy olvastam,hogy 2-5 éves gyereked
2015. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Két és fél éves fiam van. Mivel neki konkrét elképzelėse van mi kell neki, ezért ezeket a dogokat meg is akarja venni :) . Az első 10 percben jól viselkedik, aztán megunja és mindent lepakol, kibont persze nem engedem akkor hisztizik. Lefekszik a földre és órdít, én közben vásárolok. Persze mindig figyelem hogy mit csinál. Mivel már 43 éves vagyok és harmadik gyerek, egyáltalán nem borít ki. Tudom hogy úgy is elmúlik.

Igazãbol a legszőrnyűbb az egészben az ahogy a többiek megvetően néznek rád. De ez is csak szórakoztat. :)

2015. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!