Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bulgáriában nyaraltatok már...

Bulgáriában nyaraltatok már gyermeketekkel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 22:06
 1/3 Ditta323 ***** válasza:
Mi 2 éve voltunk igaz gyerek nélkül. Ahogy elnéztem a gyerekekkel nagyon kedvesek voltak és akiket láttunk ők elvoltak, van gyermekeknek is progi😊
2015. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én arra emlékszem mikor a szüleimmel kisgyerekként voltam ott nyaralni, hogy nagyon féltem pisilni-kakálni, mivel ott olyan pottyantós wc-k vannak, hogy le kell guggolni a földre és ott egy lyukba kell célozni, nincs angol wc (illetve van, de nagyon ritka).

Bár ez kb. 25 éve volt, azóta lehet, hogy változott a dolog.

2015. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ditta323 ***** válasza:

Már normális a wc😊 Ahol voltunk szállodába az itthon jó erős hármas, de sztem a 4-es alját is elérte. Jah a vizet nem ajánlják, hogy fogyasszuk.

Ami fontos min4*-os szállodát válasszatok és utazási irodást is meg lehet kérdezni mit ajánl.

2015. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!