Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kerti játékokat vehetné...

Milyen kerti játékokat vehetnék majd tavasszal és nyáron a másfél éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hinta, homokozó, medence, kismotor, nagy traktor, bébitaxi, tricikli, kutya, macska...
2010. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kis csúszdát, hintát, homokozószettet, játékfűnyíró, kismotor, esetleg talicska.Labdák, kis medence!A lányomnak ilyenek vannak, amikkel még játszik is, a többi meg csak porosodik!
2010. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes egy kicsit kivárni, hogy mi érdekli majd.

Az én kisfiamnak például megvettünk előre 2 kismotort, és sajnos egyik sem érdekelte, már egy éve porosodnak a garázsban. Inkább csak rohangált a kertben egész nyáron, és rájuk sem ült, sőt, azóta sem, pedig már most 2 éves lesz.

Medence helyett a fürdőkádját raktuk ki a kertbe és azt nagyon élvezte, rengeteget pancsolt benne, aztán már amikor unta ki-be ugrált egyfolytában a kiskádból.

A homokozó viszont szintén nem jött be neki, egész nyáron a közelébe sem ment, legfeljebb csak akkor ha a macskát üldözte arrafelé :-)

Szóval a nagyobb méretű tárgyakkal (medence, kismotor, stb.) szerintem érdemes egy kicsit várni, nehogy lom legyen belőlük.

2010. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha meg is veszed a nagyobb méretü tárgyakat lom tuti nem lesz, csak max kicsit később kezdi el használni. az én kisfiamnak is van kismotor, kistraki amire rá tud ülni, de tavaly nyáron nem érdekelte. most tavasszal 2 éves lesz és most már motorozik benn a lakásban - mert behoztam - vettem neki egy medencét abban nagyon sokat pancsolt tavaly nyáron is, a homokozot imádta, a hinta viszont nem nagyon érdekelte, gondolom majd most nyáron már jobban érdekli. ami nagyon bejött az az volt h a locsolocsővel lehetett locsolni, és nagyon hamar profin megtanult locsolni vele és célozni :)


szeritnem bármit vehetsz, ha nem is most de később tuti használja majd és nem romlik meg.


kellemes nyarat nektek - bárcsak itt lenne már a nyár :)

2010. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én már beérném a tavasszal is :-))) köszönöm mindenkinek a jó ötleteket!!
2010. febr. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!