Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lázcsillapíró szert...

Milyen lázcsillapíró szert használtok 4 éves gyermeketeknél, ha nem hagyja beadni a kúpot. Mi Panadol szirupot használunk, de nem tartom elég hatékonynak. Van más szirupon kívül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
NUROFENT, nekünk bevált. De lehet még cataflam (bár az receptköteles)
2010. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose kérdeztem meg, hogy "hagyod beadni a kúpot?". Kell, mert lázas, beteg. Ez nem olyan szeretem-nem szeretem kérdés. Ennyi.
2010. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, én is beadom neki, de rögtön kakilnia kell és ki is jön. Vagy csak simán kitolja. múltkor hányás ellen adtam neki kúpot egymás után 2szer, mind a kétszer öt percen belül kikakilta. Azmeg hogy azt mondjam neki most aztán nem kakilhatsz, nem jöhet szóba. Mert annyit nem ér, inkább adok neki szirupot.
2010. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam meg csak 20 honapos, de ha lazas en felvaltva adom a Panadol es a Neurofen szuszpenziot. A ket szirupnak mas a hatoanyaga, igy ha az egyik nem viszi le a lazat, akkor 3 ora mulva a masikbol adok neki. Igy 24 oran belul nemcsak 4-szer lehet adni neki, hanem tobbszor, de felvaltva. Nekem a doki javasolta igy.
2010. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi NUROFEN-t akartam irni.
2010. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem adok neki kúpot, mert ha beteg mindig hasmenéssel párosul.És hasmenéskor tilos a kúp!!

Mi is nurofent, és cataflam cseppet használunk.Mikor melyiket!Általában váltva!egyik betegségnél ezt , a másiknál azt, így nehezebben szokik hozzá a szervezete!

2010. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdőt. Kb. testhőmérsékletű víz (ha a gyerek lázas, akkor 38 fokos víz), és hagyom benne markolózni amíg a víz ki nem hűl. Észre se veszi, hogy ez most lázcsillapítás.
2010. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!