Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van hogy ennyire apás?

Miért van hogy ennyire apás?

Figyelt kérdés
A kis fiammal én vagyok itthon gyesen már 2,5éve..A párom dolgozik,van hogy még szombaton is...Elég ingerülten ér haza a munkából...van hogy kiabál a fiúnkra és csúnyán beszél..a munkája miatt igen keveset foglalkozik vele...Amit nem értek,hogy a gyerek még is hozzá ragaszkodik jobban..Ezek szerint én rossz anya vagyok?Mit nem csinálok jól? Miért van hogy ennyire apás?

#rossz anya vagyok
2015. jan. 24. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana apukának düh kezelésre járnia.. A pici épp azért apás mert ritkán látja. Te egésznap ott vagy. Szégényem mekkora törés lesz neki ha apuka így folytattja.. jó lenne elbeszélgetni vele!! mert nem indokolja azt hogy sokat dolgozik az nem ok arra amit a fiával csinál.
2015. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ezért ragaszkodik ennyire az apjához, mert hiányzik neki.

Sőt, minél inkább kiabálni fog vele és nem törődni vele, annál jobban fog hiányozni a fiának.

Nekik még anya és apa az "Isten", ő a mindenük, létfontosságú neki, hogy feltétel nélkül szeressék, ezért kapaszkodik annyira az apjába, mert nem érti, miért nem szereti őt, hiányzik neki.

2015. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam detto. 3 éves lesz, de ha apa itthon van, csak ő fürdetheti, öltöztetheti stb. apa sokat játszik vele (de nem többet mint én). Állandóan dolgozik, sokszor szombat vasárnap is.

hát a helyzet az, h őt ritkán látja, keveset van vele, ezért ragaszkodik hozzá jobban. Néha bevallom rosszul esik, valamelyik este úgy aludtak el, h fogták egymás kezét. na az nagyon carul esett. Ez van, fogok én még kelleni neki, ha ott kell hagyni az oviban... :)

2015. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

KEdves első válaszoló,sajnos én hiába beszélek neki :(

Köszönöm szépen a válaszokat

2015. jan. 24. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnàlom!A.
2015. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!