Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek másfél éves...

Szerintetek másfél éves kisfiúnak melyik " való" jobban?

Figyelt kérdés
A cipzáros pulóver vagy a "sima" pulóver? Melyik jobb, praktikusabb? Melyik áll jobban nekik?
2015. jan. 25. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a sima. én magam sem szeretem a cipzáros felsőket. a cipzár felsértheti a gyereket. inkább sima, vagy gombos.
2015. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyik. A másfél éves kisfiúk nem divatolnak, csak az anyjuk.
2015. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mindegyik fajta pulcsiban nagyon vagány, van Neki sima, cipzáras, gombos, mindenféle. A lényeg, hogy csinos legyen, és persze, kényelmes.
2015. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik.

az én fiamnak is van mindenféle. Nagyon cuki mindegyikben.

2015. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na az én fiamnak csak a sima pulóverek jók,ugyanis az összes cipzárosat lecipzározza magáról és szépen leveszi,kibújik belőle,őt ez szórakoztatja. :D
2015. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Hacsak nem cipzározza le magárol és emiatt kéne kizárni a cipzárost, nekem a döntö szempont sokkal inkább az anyag minősége lenne.
2015. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékonyabb pulcsik belebújósak, nem tudja levenni, aztán ha plusszba kell rá kabát v overál alá, akkor cipzáros, mert fel és levételét jobban szereti. Amúgy szerintem nekik még minden jól áll. Kényelmes legyen és ne kényes anyag. Belebújósnál legyen a nyakányál gomb v patent, cipzárosnál pedig lezárás, h be ne csípd a nyakát.
2015. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!