Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiúnak ifjúsági...

Másfél éves kisfiúnak ifjúsági ágyat korai még venni?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiam elég nagy "méretre"...akkora, mint egy kétéves. Éjszaka sokszor arra kelünk, hogy ahogy forgolódik, nekiüti magát a rácsoknak, és felkel, ilyenkor általában nem tudjuk visszaaltatni, és magunk közé vesszük...Na de ott sincs elég helye, sőt, nekünk sincs, így elég nagy kabaré az éjszakai alvás. Szerintetek korai lenne még neki ifjúsági ágyat venni? Egyedül attól tartunk ezzel kapcsolatban, hogy akkor kimászna az ágyból ha felriad, és nem tudom, akkor hogyan aludna vissza...szerintetek jó ötlet lenne? Ha igen, akkor hol érdemes venni ilyen ágyat? Köszi előre is!
2013. dec. 19. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Leesésgátlósat, vagy fenyő heverőt leesésgátlóval.
2013. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, januárban kap leesésgátlós ágyat a kislányom, akkor lesz másfél éves.

Már nem emlékszem, hogy melyik oldalról rendelik anyósomék, később küldök linket.

2013. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Megtaláltam, már megrendeltük, január 15-én mehetünk érte.

2. voltam

2013. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemkell attól tartanod hogy felriad,mivel nemlesz rács,nincs minek nekiütközzön

Az ifjúsági ágyak pedig szélesebbek,lesz helye forgolódni,leesni nemfog tudni a gátló miatt !!

Mi a helyi bútorboltban választottunk egy alap darabot,és ahhoz csináltattunk ágy alatti tárolót :-) akció volt

Most 16 hós a fiam...lassan mi is kicseréljük

Nálunk az a gond hogy próbálkozik kimászni a rácsosból..

Amint sikerül neki,kicseréljük

2013. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek a fa leesésgátkós ágy aknák ugyan úgy kemény a pereme, vagyis olyan mintha a kiságyban aludna, ugyan úgy be fogja verni a fejét, s még korai, olyan 2-3 évesen szoktak nagy ágyra váltani.
2013. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 éves volt a lányom mikor kapott rendes leesésgátlós gyerekágyat, mert nem bírta a rácsos kiságyat elviselni. Amióta megkapta, átalussza az éjszakát:)

Fiam márciusban lesz másfél, neki akkor veszünk. Én vettem az ikeában ilyen extra hosszú ágyrácsvédőt,azt kötözgettem fel a kiságyra körbe, hogy ha a buksiját odanyomja az ágyhoz, ne legyen kényelmetlen.

Mi innen rendeltük, ezt az ágyat, nagyon szeretjük:


[link]

2013. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves a lányom, de még nem szándékozunk kirakni a rácsosból. A tesója 2 év 3 hónapos volt, mikor nagyobb ágyat kapott (hosszabbíthatós ikeás). Neki az jó időpont volt, de első este még úgy is pánikban volt tőle, hogy délután ő is szerelte.
2013. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!