Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszerűen nem tudok dönteni...

Egyszerűen nem tudok dönteni gyerekszoba fallal kapcsolatban. Másfél éves kisfiúnak mit festenétek fel?

Figyelt kérdés

Mindenképp rajzolni-festeni szeretnék neki a falra, de már 3 hónapja nem tudom eldönteni hogy a téma mi legyen. Nem azt kérem hogy ti mondjátok meg, csak annyit írjatok hogy ha másfél éves fiatok lenne, ti mit rajzolnátok fel.

Nemcsak 1-1 alakot szeretnék, hanem egy komplett képet háttérrel. Nehéz, mert ha ez nincs meg, akkor addig nem tudom azt sem, hogy a falvédő milyen legyen.


2010. márc. 17. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kedvenc mese hős?Nálunk Micimackó volt a sláger.Most a lovak vannak napi renden.De már poszter formályában.
2010. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nincs neki ezért vagyok bajban. Mert ha lenne neki kis kedvence, bármi legyen is az, akkor az kerülne fel. Úgy szeretnék a kedvében járni a kis manómnak, de szorít a határidő, és gőzöm sincs.
2010. márc. 17. 08:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Még eléggé kicsi de szerintem ha komplett képet akasrsz felfesteni akkor egyszerűen fesd fel az erdő állatait a fák közé, ( őzike, nyuszi, mókus, mackó....stb csörgedező patakpartra, virágokat, szép piros pettyes gombákat, a plafonra festhetsz napocskát, felhőt, holdat, csillagokat.

Vagy rajzold fel a hófehérhét és a törpéket ahogyan sétálnak az árnyas fák között hegyoldalban, kezükbe lapátot, vödröt, csákányt ahogyan a bányába indulnak, köréjük kismadarakat, pillangókat.

Vagy rajzold fel a Disney micimackót egy csupor mézzel, mellé a nyuszit, malackát, fülest, tigrist kosarat, enni-innivalót ahogy egy nagy fa tövében egy kockás pokrócon vígan lakomáznak a napsütéses, bárányfelhős égbolt alatt.

2010. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Esetleg régebbi mesehősök, mint Vuk. Vagy a 101 kiskutyából néhányat, ahogy rosszcsontkodnak. Nálunk Micimackó a sláger, azok vannak a falon a barátaival.

De unokaöcsém verda mániás, így neki egy jópár autó van a falon a Verdák meséből.

2010. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek közül a 7 törpe nekem is megfordult a fejemben. Most találtam erről egy jó képet, csak nem tudom hogy fogom felfesteni még. De köszi
2010. márc. 17. 09:16
 6/11 anonim ***** válasza:
szia, az autókat nem szereti? Az én fiam megőrül a járgányokért! Mi világoskékre festettük a szobáját, nyomtattam ki nagyméretű autókat (verdákból) lelamináltam és felragasztottuk a falra! Nagyon szereti.
2010. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen hegyen-völgyön zakatoló vonat jutott eszembe. nem az a ronda fekete, hanem valami kék vagy méginkább piros. Ez talán később is fiús marad, mondjuk a hét törpe unisexebb. Bár nehéz beleélni magam, mert lányom van. sógornőm Micimackót és társait festette a falra a fiának erdőrészlettel.
2010. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát szereti az autóit toligálni, de nem gondoltam arra, hogy ilyen legyen a szobája. Valami erdős rész inkább szimpatikusabb lenne. Találtam néhány ilyesmi képet, csak nem tudom hogyan fogom tudni összekapcsolni őket a 4 falon.
2010. márc. 17. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél falmatricát.Nem hagy nyomot és ha kialakul a kis izlése csak gyorsan lehúzod és már mehet is fel a következő és nem kell átfeseni az egész szobát.Amúgy nagyon aranyosak ezek a matricák van minden témában amiben csak akarsz.
2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp rajzolni szeretnék valamit. Később pedig a következő festésnél kap másik képet, amit már szabadon választhat.Egyébként jelenleg fali matrica van neki fent, ezt szeretném lecserélni. Az vele a bajom, hogy a kicsi egy csomót leszedett már belőle. Ez is oka, amiért most nem akarok.
2010. márc. 18. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!