Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi az a minimális folyadék...

Mennyi az a minimális folyadék amit meg kell innia egy két évesnek, hogy ne száradjon ki?

Figyelt kérdés
Lázas levert kislányom és egy nap négyszer kakál(nagyon keveset és hígabbat), alig eszik és iszik. Péntek óta van ez addig se ivott vmi sokat. Most olyan 500-600ml-t tudok vele egész nap megitatni.11,5kg.
2015. jan. 25. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat, sztem be kene vinni az ugyeletre, nehogy kiszaradjom
2015. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos látta? Mit mondott?
2015. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pénteken látta orvos akkor reggel kezdődött. De csak láza volt semmi más baja. Azóta se fájlalja semmilyét. Olvastam a kiszáradás jeleit. Még ott nem járunk csak hogy ennyi mennyiségű folyadék meddig elég, egyébként is max. 2-3 dl-rel iszik többet ha nincs semmi baja.
2015. jan. 25. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég,az enyém kevesebbet iszik de mondjuk nem megy a hasa.A vizelete ami a pelusba vagy bilibe megy ne legyen túl koncentrált,tehát sötét.Akkor növelni kell a folyadékbevitelt.De kiszáradni nem fog ha nincs magas láza.Jobbulást Neki!
2015. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekünk szerdán kezdődött. Éjszaka hányt kétszer a 3 éves Kisfiam. Azota egyszer hányt. És egyszer ment a hasa nagyon. Alig akar enni de rengeteget iszik. Én is aggódom már. Ráadásul apa is beteg én meg lázas vagyok perpillanat. Katasztrófa övezet vagyunk.
2015. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk ugyanerre napi egy litert mondtak,én voltam is vele kórházban,de nekem ennyit se ivott.

Napi egy liter infúziót kapott.

2015. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Penteken nálunk is ez volt. Mondjuk én nem tudom mennyit ivott, keveset, de volt pisi a pelusban, nem volt kiszáradva. Amilyen gyakran tudtam itattam, ha csak egy kortyot is. Gyümölcslevet, babatejet azért iszogatta.végszukségben próbáld fecskendővel, hátha tetszik neki.
2015. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!