Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mentek nyaralni gyermeket...

Hova mentek nyaralni gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Balcsira megyünk minden évben saját (anyuéké) nyaralóba. Most is megyünk majd 2 gyerekkel, még nem tudom hogy egy egész hétre vagy csak pár napra.

Most 2 éves a kisfiam, 3 hós a kislányom.

2015. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fiam most 2 éves, lányom 4 hós. Balatonfüredre megyünk.

2 éve amikor a fiam 8 hós volt, Omisban voltunk.

2015. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi is a Balcsira akrunk menni egy hétre, barátnőmékkel a siófoki házukba és ausztriába a hegyek közé egy hétre. 7, 5, 3éves gyerekekkel.
2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én megígértem magamnak (meg persze a gyereknek is, mert imád háton úszni/lebegni) a tengert nyárra, el akartunk menni Horvátországba egy hétre augusztusban, akkor lesz 1,5 éves a fiam, de akkorra lettem kiírva a testvérével. Így most nem tudom, korábban még hideg a tenger a gyereknek, 8-9 hónaposan meg már nem indulok el max a Balatonhoz.


Egyébként mi is oda járunk évente 5-6x, borászkodunk és horgászunk. Horgászni már volt a gyerek 3 hónapos korában is, idén is marad ez, csak már majd fürödhet is meg az állatparkok, rövid túrák a B.felvidéken, esetleg a Bükkben.

2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1 hét Balatonlelle és 1 hét Görögország.

Egy 2 évesünk van.

2015. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is a Balatonra megyünk. Saját nyaralónk van, általában 6 hetet szoktunk lent lenni. Vállalkozók vagyunk, nyáron nincs munka :-( Így legalább van idő nyaralni. 3 éves a nagylányom, 5 hónapos a kicsi.
2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idén a Szlovén tengerpartra megyünk 1 hétre. Ezen kívül valahová belföldre. Most 2,5 és 5 évesek.
2015. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

5,5 éves a fiam,és két éves kora óta minden évben elmentünk egy hétre egy wellness szállodába.idén is így lesz,de még nem tudjuk hova,mert még nincsenek nyária ajánlatok.

ahol eddig voltunk

Hotel corvus aqua gyopárosfürdő

családi wellness hotel gyula

colosseum hotel mórahalom

oxigén wellness hotel noszvaj

mindegyik nagyon-nagyon jó volt,de gyulán éreztük magunkat a legjobban

tavaly bevezettük,hogy tavasszal elmegyünk 4 nap három éjszakára egerbe négyesben úgy,hogy a Tesóm,a Keresztfiam,a Fiam és én.a fiúk egyidősek,pár hónap van köztük.tavaly egy panzióban voltunk,most találtam egy nagyon jó kis négy személyes apartmant a belvárosban tök jól felszerelve mindenhez pár perccel ingyenes belső parkolóval.május második hetében megyünk,nagyon várom

idén eddig a Velencei tónál nézelődtem meg Visegrádon,de olyan gondolat is van,hogy jó lenne Budapestre menni,mert ott millió program van kisgyereknek.akkor viszont lehet,hogy egy lakást vennénk ki egy hétre (ismerősömnek van kettő is) kiadó,mert ott elépg drága a négy csillagos wellness

2015. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Mi is 4.éve megyünk a Balaton déli partjára.

Ha Magyarországon már mindent láttunk,akkor megyünk majd külföldre :)!

2015. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Budapestre pár napra.
2015. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!