Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek az idén nyaralni a...

Mentek az idén nyaralni a gyermeketekkel? Hova mentek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyünk. helyette strandra járunk két hetente. Meg majd még tervezünk egy-egy napos kirándulásokat.
2012. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Augusztusban megyünk görögbe a 9 hónaposommal!
2012. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Balatonra, holnap indulunk, két éves kisfiúval, nagyszülőkkel, unokatesókkal, dédmamával, szóval nagycsaládi nyaralás lesz :) Nagyon várjuk. Egy szállodába megyünk, egy hétre, nem akarunk házimunkát látni egy egész héten át végre :))) Csak a pihenésre, szórakozásra összpontosítok, elég nehéz időszakon vagyunk túl, ráfért a családra a pihenés.
2012. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi lementünk a Dedihez vidékre 1 hétre, 4 napot voltunk strandon, 3 napot pedig egyik másik barátnál grilleztünk.

Így a Dédiéknis boldogok voltak hogy látták az unokát, sütöttek főztek ránk, mi meg csak nyaraltunk.

Ezen kívül hétvégente strandra járunk.

2012. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem megyünk idén. Nem az anyagiak miatt, hanem a családi hozzáállás miatt. Itthon is agygörcsöt tudok kapni, ezt idegenben inkább idén kihagynám. Most a saját önző kényelmem miatt, a tavalyi katasztrófa után mondom azt nem megyek a kicsikkel sehová.

Amíg a férjem a Balaton közepén haverozott én kint a parton szenvedtem a két kicsimmel, mert a pici a vízbe vágyott, a nagy meg az istennek se jött a víz közelébe, a kicsivel a karomon rohangáltam fel-alá a nagy után a parton, pedig a pici aludt volna nyugiban, persze erre az időre se jött ki az apjuk a vízből, egyedül meg senki nem hagyna egy 4hónapost a parton aludni, míg a másikkal kacsát nézeget... brűűű ez nem nyaralás senkinek se, se a babáknak se a szülőnek, 4nap után kb mint egy háborút megjárt jöttem haza, 2hét alatt pihentem ki a nyaralást...

Helyben csinálok izgalmas programokat a kicsiknek, jól érzik magukat. Ennél több most még nem is kell nekik.

2012. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon sajnálom, a férjed elég tapintatlan :(
2012. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2 kislányom van,4 és 1 évesek.Balatonon voltunk,a kánikulában 1 hetet,és megyünk Görögbe 8 napra,augusztusban.
2012. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülőkkel megyünk egy wellness szállodába férjemmel és a 1,5 évesünkkel. Nem mi fizetjük, mert nemrég rúgták ki a férjem, most kapott munkát szerencsére megint a napokban, de már belefizetni nem engednek a szülők így majd az ebédjüket mi szeretnénk állni, mert az nincs az árban.

Sajnos így jött ki a lépés :S Kellemetlen, nem is tudom, hogy fogom e egyáltalán így élvezni. Kedves tőlük tényleg, de szívem szerint nem mennék vagy kifizetném még az ő részüket is.


Ha minden jól megy akkor pedig szeptemberben lemegyünk pár napra a barátnőmék nyaralójába a Balcsira.

2012. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2x megyünk, egy wellness hétvégére most és egy nagy családi nyaralásra 1 hétre majd augusztusban, anyósékkal, tesókkal (férjemé is, enyém is, gyerekestül, mindenestül :D). jó sokan leszünk és hasonló korú gyerek, így mindig valaki rohan a gyerek után, mindenki más meg pihenhet :)
2012. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére megyünk idén 7 napra Tiszaörsre!Idén már 4-en megyünk Férjem,2,5 éves lányom és a 10 hós fiam!Rokonokkal,barátokkal nem szeretek menni,mert olyankor megy a sör a pasik körében én meg ott maradok a 2 gyerekkel,akikre ugye vigyázni kell és úgy szétunod a fejed és persze bosszant,hogy míg ők jól elvannak,neked marad a napi rutin,ami alapból otthon is megy!Maximum egy mamát viszünk,aki egy-egy fél órára vigyáz a gyerkőcökre,míg mi tán úszunk egyet!
2012. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!