Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vitacolan szirup étvágy...

Vitacolan szirup étvágy növelésére. Mennyi idő alatt hozza meg a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. Ma kezdtük el. Kérdező ti miért kezdtétek?
2015. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi tegnap kezdtük el, krónikus étvágytalanság miatt. Ezt ajánlották a gyógyszertárban. Már ksz idegbaj minden étkezés, mert annyira nem eszik a lányom egy falatot se. Hetek óta csak játszik az étellel, meg folyton kiköpködi az ételt, de mindent. Elvan napi 2-3 kekszen, amit belediktálok. Se egy kis tej, se egy kis kakaó, se gyümölcs, se gyümölcslé, csak a tiszta víz, meg a 2-3 keksz. :(
2015. jan. 29. 21:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig Bérres cseppet adtam neki, minden évben ősztől tavaszig azt kapja, most is augusztus végétől, de az étvgyára semmi jótékony hatással nincs.
2015. jan. 29. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
én egy vas szintet néznék neki .
2015. jan. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk hányás,hasmenés volt. 4napig nem evett a Kisfiam. Egyébként nekem nagyon jol evett ezelőtt. Tegnaptol kapja. És ma nagyon jol ebédelt már. Kedves kérdező nektek szerintem kellene egy nagy labor. Abbol kiderülne miért nem eszik!
2015. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nem volt 2 éves a fiam amikor elkezdtük múlt augusztusban. Októberben volt kettő, novemberben kezdte a bölcsit addig Vitacolan mellett sem evett vmi jól, bölcsiben állítólag jól eszik, bár a súlya nem növekedett, itthon vacsorára néha eszik. Kb.novembertől nem kapja a Vitacolant mert szerintem semmi hatása. Ha jól eszik én annak tudom be hogy nem volt jó az ebéd a bölcsiben az uzsonna pedig halkrémes kenyér volt aminek a közelébe sem megy. Sokan béres cseppel próbálkoznak, de úgy hallottam annak sincs nagy hatása.

Ha ennyire nem eszik a lányod, én is inkább vasat néznék neki, beszélj a háziorvossal. Én beszéltem vele a fiam evéséről, azt mondta semmi szükség majd megjön az étvágya később (azért hivtam fel rá a figyelmét, később ne mondják hogy fényevő a gyerek és nem növekszik a súlya). Egyébként ha vannak napok amikor viszonylag sokat eszik kb. 2-3x többet kakil, átlalába napi min.2x. Lehet, hogy ennyi kell a szervezetének.

2015. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kérdező igaz már nagyon régi kérdés. De hogy alakult a kislány súlya? Sajnos miis ebben a cipőben járunk
2023. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat rossz helyre írtam
2023. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!