Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utaztatok már repülön kisgyere...

Utaztatok már repülön kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat, hogy viselte. Fiam 4,5 éves lesz mikor egy 6 órás repülö utat kellene vele megtenni és félek. Van valami tanácsotok?
2010. febr. 10. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vigyél neki sok érdekes dolgot, ami leköti a figyelmét.Játékot, színezőt,vmi olyat amivel együtt tudtok játszani.Attól is függ mikor indultok, mert ha hajnalba, akkor lehet még aludni fog a gépen.

Öcsém 5ésfél éves volt, mikor Kaliforniába mentünk, 15órás repülőút, átszállás meg minden, és tök jól bírta.Mondjuk sokat kérdezgette mikor szállunk már le, de anya vett neki egy két játékot kimondottan az útra, amiről tudta hogy szereti majd, így egy jó ideig le volt kötve a figyelme.

Ja meg vittünk azt hiszem egy kis DVD lejátszót, azon nézett néhány mesét.

remélem segítettem:)

2010. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. febr. 10. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 2 és fél éves lányommal utaztam 3 órát és én is lekötöttem, vmint megengedtem neki, hogy sétálgasson a sorok közt. Nem vészes. :)
2010. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. febr. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!