Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek lelkiismeretfurdalásoto...

Nektek lelkiismeretfurdalásotok lenne ilyen helyzetben? Helytelenül. Cselekedtünk? Szüleim alkalmatlannak gondolhatnak a gyereknevelésre?

Figyelt kérdés
Fiunk másfél éves, én dolgozom, férjem itthon van gyeden egy ideje. Jól megvagyunk, semmi gond, szuper ez a felállás. De én lassan egy hónapja menstruálok és más női bajaim is előjöttek. Ma itt voltak a szüleim, mi elmentünk a férjemmel vásárolni és egy étterembe. Este pedig megkértük a nagyszülőket, a szüleimet, hogy vigyék el a fiunkat este és éjszaka vigyázzanak rá. A fiunk éppen fogzik, így nem alussza át az éjszakát, de én már totál készen vagyok, járni alig van erőm, de dolgoznom kell, különben kivágnak. De most szörnyű lelkiismeretfurdalásom van, mert hirtelen ötlet volt a lepasszolás, nem így terveztük a hétvégét, de minden energiám elfogyott napközben. Fiam jól érzi magát, megvacsorázott a szüleimnél, már el is aludt, szuper dolga van. De.úgy érzem, hogy csődöt mondtam. Attol félek leginkább, hogy a szüleim mit gondolnak. Este pakolás közben már.sírtam nekik, hogy nem bírom, elfáradtam. Hiába kel a férjem a.fiunkhoz éjjel, én is felébredek, mert áthallatszik minden. És tényleg csak egy éjszaka kell,.hogy aludhassak, hogy hétfőn, de essek össze a munkahelyemen. De egy szörnyetegnek érzem magam. Máskor is.vigyáztak így a szüleim a fiunkra, pl amikor nem esküvőre mentünk, vagy férjem dolgozott, én kórházban voltam, de akkor nem éreztem így.
2015. febr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi okod nincs a lelkiismeretfurdalásra. Viszont ha egy hónapja vérzel, akkor sürgősen menj orvoshoz. Emiatt vagy fáradt. Egyszer én is így jártam. 5 hét után annyira kivéreztem, hogy majdnem vért kellett kapnom.
2015. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz,persze,hogy ki vagy merűlve! nem vérezhetsz eddig. nekem is adtak rá gyógyszert,menj el,ilyen esetben vérezve is megvizsgálnak
2015. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, kaptam gyógyszert, de még nem használt. Lehet, hogy műtétre lesz szükség, ha így folytatódik.
2015. febr. 7. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én dolgozok és suliba is járok. Férjem is dolgozik (vendéglátós). Most vizsgák vannak, úgyhogy nekem sok minden összejött.


Anyósom 150 km-re lakik, ő az egyetlen, akire bízni tudom a fiam, ha nem érünk rá. Most 2 hetet töltött náluk, mert nem tud egy-egy napra "átugrani", és így volt a legegyszerűbb megoldani.

Nekem is nagyon rossz, de 2 naponta beszélünk skype-on, és tudom, hogy a fiam agyon van kényeztetve, ő jól érzi magát.


Szóval néha vannak helyzetek, amikor ez a legjobb.

Hidd el, a gyereked nem érzi olyan rosszul magát, mint te, ne legyen bűntudatod. Még nagyon nagyon sok évig vele leszel, ilyen kis idő neki kikapcsolódás.

Én is végre most kialudtam magam...

2015. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs veled semmi baj. Ne állíts magaddal szemben lehetetlen elvárásokat. Nem kell mindenben megfelelned mások elképzeléseinek A Tökéletes Édesanyáról. A fiad boldog, szuperanyuka vagy szerintem. Sőt, nagyon bátor és igazi szuperhős, hogy felismerted a helyzetet, és elengedted a fiad. Fel a fejjel! Pihend ki magad ma éjjel, és a fiad holnap egy friss, ropogós anyukát fog visszakapni. Jó döntést hoztál, ne emészd magad.
2015. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Azt írod járni sincs erőd. Ez nem egyszerű fáradtság. Hidd el, a vérzés miatt van. Nekem is így volt. Nem vagy sápadt? Nekem csináltak egy kaparást, majd pár hónapig szednem kellett vérképzőt és rendbe jöttem.
2015. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, vasat, és pihenj! A fiad jó helyen van.
2015. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyerekednek elsősorban kiegyensúlyozott szülőkre van szüksége. Ha ennek az az ára, hogy a nagyszülőknél alszik néha, akkor legyen. A szüleidel meg beszélgess, és akkor kiderül, mit gondolnak valójában, illetve te is el tudod mondani nekik a gondjaidat.
2015. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!