Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erigon szirupot, hogy igyam...

Erigon szirupot, hogy igyam meg, ha irtózok az ízétől?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyerekeknek való köptető,gyerek koromban édesanyám mindig Erigon szirupot adott, aminek az íze számomra egyszerűen a világ legborzalmasabb kínzásával ér fel. Mivel van itthon kisgyerek, most is tartunk itthon, és sajnos beteg lettem. Muszáj rávennem magam, hogy szedjem, hogy tehetném elviselhetőbbé az ízét ?
2015. febr. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem muszáj rávenned magad, vegyél Robitussint, vagy Ambroxolt



vagy kever el málnaszörppel

2015. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak gyerekeknek, de felnőtteknek is. Én kedvelem az aromás gvajakol ízét.
2015. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az ízét, de nekem sajnos nem használt. Sok más gyógyszer is van, aminek más az íze. Legutóbb Rinathiol tablettát szedtem, az bevált és nem érezni az ízét, mert le kell nyelni.
2015. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A többinek ennél sokkal rosszabb íze van. Ha nem bírod, miért ilyet írattál? Nem is értem...
2015. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak gyerekgyógyszer, csak adható nekik is. Nálunk is van itthon. Az ízét én is gyűlölöm, viszont egy nagyon jó gyógyszer szerintem, mivel kombinált készítmény, így száraz és hurutos köhögésre is jó, ráadásul kb. az egyetlen olyan vény nélkül kapható gyógyszer, amiben kodein van.

Tényleg elég erős az íze, én is nagyon nehezen veszem rá magam, de a hatás érdekében ki kell bírni. Én általában azt csinálom, hogy veszek egy nagy levegőt, beveszem, és azonnal iszom is rá egy pohár vizet. A fiam röhögve szokta végignézni ezt a mutatványomat, ő gond nélkül beveszi, ha kell, neki ízlik :D

De ha ennyire nem szereted, miért nem veszel más köhögéscsillapítót, aminek nem ennyire erős az íze?

2015. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbáltam mást is, de úgy látszik, nem bírom a köptetők ízét, így ha már köptető maradtam ennél, mert tudom, hogy hatásos, úgy csináltam, ahogy az utolsó kommentelő írta, egy jo nagy pohár vízzel :) így már túlélhető :)
2015. febr. 17. 06:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy csipet savanyúkáposztát szoktam enni közvetlenül utána, vagy a levéből egy kortyot...
2015. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!