Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves lányodnak van feladata...

6 éves lányodnak van feladata otthon?

Figyelt kérdés
Rendszeresre gondolok,játékpakoláson kivül.
2015. febr. 16. 18:23
 1/3 sandrachnologic ***** válasza:

Nem 6 eves a lányom, mert fiam van es o 3,5, de most vagyok terhes es lányt varunk. Biztos, hogy ilyen, sot mar kisebb korában lesznek feladatai, mint a fiamnak is


3,5 évesen most ezek vannak:

Mosogatógép elindítása es segit a kipakolasban

Mosógép indítása es segit a teregetesben

A zokniparositas csak az o dolga 😊

Ezenkivul (bar szerintem ez alap) - szennyeset a szennyestartoba dobja, szemetet a szemetesbe, maga utan elpakol.

Bevásárlás utan kiteszem a hűtőbe való dolgokat es o bepakolja a hűtőbe. 😊

Eves elott megterit.

Ezen kivul meg porszívózni es port torolni is imád, meg nyilvan bármire megkérjük segit 😊

2015. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egen volt

pl a saját ruháit elpakolni a szekrényébe és próbálkozni a hajtogatással :-)

a tanszereit rendben tartani

maga után elpakolni


kb ennyi

2015. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak amihez kedve van. Szeret porszívózni, imád felmosni, a mosogatás az húú hát nem annyira meg még, nagyon szeret ablakot pucolni, egy időben teregetni szeretetett de mostanában is szokott még, amit kiszórt, azt összesöpri, szóval sokmindent megcsinál. Nem akarom kötelezővé tenni, azzal elvenném az élvezetet tőle és nem lennék én se előrébb.
2015. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!