Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 és fél év éves lányodnak...

2 és fél év éves lányodnak milyen játékai vannak otthon?

Figyelt kérdés

nem nagyon tudunk olyan játékot venni, ami leköti, és jól jönne pár ötlet. van kis konyhája azzal elvan, sok könyve, szereti nézegetni, szereti a formaberakós, de azt is megunja egy-két kirakás után. babázni szeret, de azt is úgy, ha ott ülünk mellette. milyen játékot vehetnének neki a szüleim?

van még egy ennyi idős öcsém, neki tudok venni kisautókat, mert azokkal eljátszik. (ez olcsó dolog, és örül is neki) de egy lánynak milyen olcsóbb játékot lehet venni, ami hasznos? 16/L


2011. nov. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2 és fél éves.

Nagyon szereti a Pötyit, az építőjátékokat, Bogyó és Babóca meg a Boribon könyveket.

Imád matricákat ragasztgatni és rajzolgatni is.

2011. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

A Pötyi olcsó játék (én 2000 Ft-ért vettem egy 6 színből álló, két táblás készletet). Emellett nagyon sok területet fejleszt pl: finommotorika, kreativitás, színfelismerés stb.


Én ezt jó szívvel ajánlom.

2011. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Play dough gyurma, puzzle, pötyi kirakó, mesekönyv stb.
2011. nov. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!