Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova érdemes utazni két...

Hova érdemes utazni két kisgyerekkel nyaralni Horvátországba?

Figyelt kérdés

5 és 2 évesek a gyerekek!A férjemmel mi már voltunk kint párszor mikor még nem voltak gyerekek,de sziklás,kavicsos strandok voltak!Ilyen helyre nem szívesen vinném a gyerekeim!Ajánljatok valami jó kis várost ahol van homokos meg apró kavicsos rész és ne legyen túl messze(tehát ne lent Dalmácia)mert így sem tudom,hogy fogják bírni a hosszú utat!Tehát valahol a Kvarner öböl részén lenne jó!Illetve ,hogy azért elfogadható áron legyen!ha valaki esetleg nem csak helyet hanem apartmant is tud ajánlani megköszönöm!

Tapasztalatokat várok!


2015. febr. 17. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Medulin. Ott homokos és nincs messze.

Mi 8 hóssal voltunk Omisban, ott is nagyon jó, apró kavicsos-homokos a part. De az nektek messze van. :)

2015. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rab sziget, Lopar!! Mi már kétszer is voltunk ott, nagyon szeretjük, kisgyerekkel ideális! :) Közel is van. Egyébként Omis is nagyon jó, ott is voltunk, bár az már Dalmácia és kb 700 km, de gyönyörű és barátságos. Mondjuk ott ömlik a tengerbe a Cetina folyó, és emiatt pár fokkal hidegebb ott a tenger sajna.

Egyébként a hosszú úttól ne félj, hihetetlen jól bírják a gyerekek, mi tavaly 4 évessel voltunk kocsival Görögországban, Lefkadán (1400 km), és a kislányom bírta a legjobban. :)) többször meg kell állni, sétálgatni, kedvenc játékokat vinni, és nem lesz semmi gond. :)

2015. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Dalmáciába lemenni már nem akarok az már hosszú út!Az én gyerekeim nem azok az egyhelyben ülős típusok!

Most Krk szigeten néztem Omisalj-t,homokos,apró kavicsos partszakaszok!

Arról mi a véleményetek??Volt már valaki ott??

2015. febr. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!