Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves nagy fiam nem...

Másfél éves nagy fiam nem akarja meginni a tejet. Mit adjak neki a reggeli mellé?

Figyelt kérdés
Tejbegrízbe megeszi, a joghurtokat, túrót imádja. Tápszeres szinte a kezdetektől, lehet, hogy ezért? De már a tápi se kell neki. Kakaót még nem akarok neki adni.
2010. febr. 12. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teát. :)
2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi baja lehet a kakaótól?
2010. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs levet, Kubut stb.
2010. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A tea nem laktató, másfél évesen nem tápszer kell neki,hanem rendes étel.Mindent ehet,amit ti esztek.Adj neki nyugodtan kakaót,de ne 1,5-es tejből,mert az feljavított savó csak.
2010. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keverj hozzá banánt hígabb turmix formájában, vagy cukrozd meg, mert amiket felsoroltál az mind édes(bár a túrót ha natúr adod, akkor az nem édes). Amúgy miért nem akarsz kakaót adni neki? Azt imádják a gyerekek.
2010. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kakaóban koffein van és az oviban úgy is teletömik mindenféle cukros nyavalyával.Addig próbálom óvni. Banán turmixnak se nagyon issza. Hohes c-t szktam neki adni, azt szereti. Csak annyira furi, mert én annyira tejes vagyok.
2010. febr. 12. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi nemrég leszoktunk a tápszerről,sima tejet kapott reggel és este.Aztán bevezettem a kakaót,és mostmár mást meg sem akar inni.(2 éves lesz).

Állítólag "tejeskávét"(Maci kávé)is kapnak az oviba,meg karamellt.Ezeket is meglehet próbálni,ha nem ódzkodsz tőle.

Én lehet,h kipróbálom,hátha megissza.

2010. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!