Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesem napirendje milyen...

2 évesem napirendje milyen legyen ha a bölcsibe 9 körül van a reggeli?

Figyelt kérdés
Nem igazán eszik jól ,pontosabban akkor igen ha eltelik 3-4 óra az étkezések között ! Már reggelre is vizet iszik ,mert ha tejet inna akkor nem reggelizne ! Ebéd előtt megyek érte 12.15-re érünk haza ! Mikor legyenek az étkezések és miből álljon ? Köszönöm !
2011. okt. 19. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 körül reggeliznek a gyerekek, 10 körül egy pohár gyümölcslé, 11.30-kor ebéd, du. 3-kor uzsi. Én itthon nem adok reggel semmit, max. egy kis teát, ha szomjas. A fiam már 1 éves korától ezt a napirendet tartja magának, én nem erőltetem, ő se az a jó evő gyerek, de megeszik mindent, nem válogat én már ennek is örülök. Jó ez a napirend, egyen valamennyit minden étkezésnél ez a lényeg. 3 hónapja adom a béres cseppet neki, elég jól javított az étvágyán. Próbáld ki, hátha nektek is beválik.
2011. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, nálunk is ha tejet iszik reggel, kb.7.30-kor akkor csak 9.30 körül enne reggelit. Teát adjál neki felkelés után, majd a reggeli a bölcsiben (ha megeszi).


Aztán nálunk az ebéd 12.30 körül van, majd alszik kb. másfél órát. Mikor felkel 15 órakor kap egy kis gyümölcsöt (ébredés után mindíg éhes), délután 16 óra körül eszi meg az ebéd második felét, majd 7 körül vacsora, fürdés után tej és alvás.


Most 27 hós és már elég rég óta ez az evésrendje.

2011. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a gyerekhez igazítani. Ha éhes reggel, miután felkel, akkor adj neki reggelit, nehogy éhesen kelljen bemennie a bölcsibe,attól csak frusztrált lesz. Legfeljebb a bölcsis 9óraiból fog kevesebbet enni,nem lesz tőle baj. Ha viszont nem szokott ébredés után/indulás előtt reggelizni,mert nem éhes,akkor csak tegyél elé pár szem kekszet, esetleg egy kis tejet vagy teát, hogyha mégis kér, akkor pár szemet bekaphasson belőle. Ha meg nem kér belőle, akkor sincs semmi baj, mert akkor majd a bölcsiben fog enni többet.
2011. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!