Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekeknek van valami...

2 éves gyerekeknek van valami gyógyszer ami enyhíti a megfázásos tüneteket?

Figyelt kérdés
Kisfiam megfázott, semmi extra csak nagyon folyik az orra és el van neki dugulva, mást nem vettem észre rajta, annyi hogy nagyon nyűgös. Kap c-vitamint csepp formában meg ma hoz haza a férjem calcimuscot. Nincs gyerekeknek megfázásra valami gyógyszer? Mint a felnőtteknek a Cold and flu bogyók?
2015. febr. 20. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
amit írtál, c-vitamin, calcimusc vagy fenistil csepp, nasivin napi 3x, tengervizes orrspray minden orrszívás előtt
2015. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sinupret cseppek jó ilyenkor!
2015. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szívjátok az orrát orrszívó-porszívóval, cebion csepp és orrspray.

erre nem szoktak gyógyszert felírni úgy tudom.

mi soha nem szedtünk calcimuscot, az vényköteles?

még a fenistilt írta a doki, de a gyerekemnek vír. torokgyulladása volt.

2015. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sinupret vagy acc
2015. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a calcimusc vényköteles. Én mindig tartok itthon mert allergiás kiütés esetén vagy bármilyen bogár-darázs stb... csípés esetén azonnal adható. Nemrég tudtam meg, hogy megfázás idején is szokás adni gyerekeknek.
2015. febr. 22. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Luuf baby mellkaskenőcsöt használtunk, az könnyítette a légzését, szerettük.
2015. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!