Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az avent szívószálas itató...

Az avent szívószálas itató tényleg csepegésmentes? A szívószálat hogy tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Van itthon egy szívószálas de az enged, ezért ha ez is olyan akkor inkább nem vennék...
2015. febr. 23. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekunk nem engedett. A szivoszalas reszet fultisztitoval mostam. Bevizeztem es beletoltam hiszen csak az fert bele. Aztan jol atoblitettem, idonkent ki is foztem. Kenyesek ezek az itatok amugy. Nekem nem volt hajlando donteni az uvegeket hogy igyon igy muszaj volt ilyen hasznalni. Kakora, teara mindenre. Surun kell obliteni ha nem akarod h lerakodjon a szivoszal reszeben. Az aventosnak a kupakja igen hulyen van megoldva. Ket oldalt kel megnyomni es ugy lehet forditani. Haaaat nem voltunk ugy oda erte.
2015. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!