Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Könnyen szívható de nem...

Könnyen szívható de nem folyós csőrös pohár-itató tippek? 3.5 és 1.5 éveseimet szeretném a cumisüvegről leszoktatni.

Figyelt kérdés

Tudom, már nem kéne cumisüvegezni, e a reggeli és esti tejet abból isszák. Egyszerre akarom kiiktatni a cumit (szét is rágják pár nap alatt) és egyforma csak más színű itatót szeretnék, hogy úgy könnyebben megy a lemondás róla ha mindketten egyszerre szoknak le róla.Nappal már pohárból isznak de azért a 1.5 évesem nagy jókedvében sokszor odavágja a cumisüvegét is, illetve félig fekve isznak reggel-este szóval ezért kéne hogy csöpögésmentes legyen. Pénz nem számít úgy értem nem baj ha drágább, csak váljon be.

MAMosat vettem abból rendesen benyomva semmi se jött, kivéve a szelepet meg folyt, dm-es kulacs formájút is, de annak erősebben odacsapva kiesett a szelepe belül.


2011. okt. 4. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jana 2 decis kis üveg (mert nagyon kézre áll) + kubu waterrr kupak, pontosabban csak a szívóka, a kupakot leszedtem róla.

Én is majdnem megvettem egy vagyonért az avent varázsitatót, de itt olvastam a fenti tippet, és nagyon bejött. Bár nálatok a nagyobb már szerintem a kubus üveget is boldogulna megfogni, tartani.

Egy próbát megér, olcsóbb, mint bármelyik csoda itató!

2011. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ezek sima sportitatók nem? vettünk már ilyet az is folyik mindenfelé...:(
2011. okt. 4. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:

a kubu waterrr kupakja szelepes, csöpögésmentes, akárhogy rázza nem ereszt, csak akkor jön belőle, ha szívja.

A jana sima sport kupakos, az tényleg folyik. Ezért raktam a kubu waterr szívókáját a jana kisüvegre, mert azt meg könnyű fogni.

2011. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kubu waterrr kupakját én is tudom ajánlani, tényleg nem folyik. De ha mindenáron itatópoharat szeretnél, akkor javaslom a tesco-s mybaby itatópoharat, ha benne van a szelep sehol nem folyik, csak akkor jön ha szívja, és ki is lehet venni a szelepet. A fiam nagyon régóta használja és még mindig kutya baja:)
2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a kubu waterrr kupakja szelepes, csöpögésmentes, akárhogy rázza nem ereszt, csak akkor jön belőle, ha szívja.

A jana sima sport kupakos, az tényleg folyik. Ezért raktam a kubu waterr szívókáját a jana kisüvegre, mert azt meg könnyű fogni.

2011. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fotucsok ***** válasza:
szerintem ennyi idősen már pohárból igyanak simán.
2011. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbáljuk a kubu waterrt akkor!!! :)
2011. okt. 4. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
pohár
2011. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. a kérdés nem az volt hogy miből KELL már inniuk...én is tudom és napközben poharaznak is.
2011. okt. 5. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Épp ma vettem a két éves fiamnak avent varázsitatót, csöpögésmentes, mégis könnyedén jön belőle az innivaló. Sokfélét kipróbáltam tescosat babylove-t, aminek szelepe volt, ugyan nem csöpögött de szívni is nagyon nehezen lehetett. Nekem is még cumisüvegezik, de úgy látom ez bejön neki. :) Szóval elégedett vagyok vele.
2011. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!